**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #451
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Pörsad :))

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #452
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      to kenny-kui aus olla siis max mis ma skoorind olen ongi miski... 5,6,7/10 umbes... üle selle mitte...
      to tarq ise olen prolly mingi ... 7-8/10 max

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #453
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        to kenny-kui aus olla siis max mis ma skoorind olen ongi miski... 5,6,7/10 umbes... üle selle mitte...
        to tarq ise olen prolly mingi ... 7-8/10 max
        siis küll midagi valesti kui 7-8ga skoorid ainult 5-6-7.

        ja nii muuseas. enda välimuse hindamine 10 punkti skaalal ei ole eriti mehelik tegevus. võid äkki oma halva performance põhjust otsida sealt.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #454
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          to kenny-kui aus olla siis max mis ma skoorind olen ongi miski... 5,6,7/10 umbes... üle selle mitte...
          to tarq ise olen prolly mingi ... 7-8/10 max
          epic

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #455
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            alumine.. ülemine 6/10

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #456
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas Junken Vaata postitust
              to kenny-kui aus olla siis max mis ma skoorind olen ongi miski... 5,6,7/10 umbes... üle selle mitte...
              to tarq ise olen prolly mingi ... 7-8/10 max
              :D:D:D

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #457
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #458
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(
                  Sa oled geeniuse levelil tark, tulevane piloot, üle keskmise välimusega ja viitsid trenniski käia. Miks sa heal päeval kõigest 7/10 naisi suudad ära rääkida siis? 8-aastase autisti social skillidega oled?

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #459
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    ok tglt olen 7/10 saaks max 8/10... to spew, sest ma ei ole inimene kellel elu eesmärgiks on mingeid 10/10 naisi iga reede rajalt maha võtta. Mul on keegi kellega saab regulaarselt olla ja olen rahul ja ma ei pea tõmblema koguaeg, eriti veel kui ma ei ole selline kes iga päev kuskil väljas joomas käib.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #460
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Junken Vaata postitust
                      ok tglt olen 7/10 saaks max 8/10... to spew, sest ma ei ole inimene kellel elu eesmärgiks on mingeid 10/10 naisi iga reede rajalt maha võtta. Mul on keegi kellega saab regulaarselt olla ja olen rahul ja ma ei pea tõmblema koguaeg, eriti veel kui ma ei ole selline kes iga päev kuskil väljas joomas käib.
                      Ehk kui sa oma eesmärke muudaksid, suudaksid ka põhimõtteliselt 10/10 koju vedada?

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #461
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Lolli üle pole ilus naerda, olenemata mida loll suust välja ajab

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #462
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Naiivsed ja noored on need, kes arvavad et mehe puhul välimus mingit rolli mängib.

                          Mul on tuttav, kes on lühike ja paks, aga kui naised kuulevad, et ta on lastekirurg ja päästab igapäevaselt laste elusid, siis läheb tervel ruumil korraga pükstes märjaks.

                          Kui sul on midagi, mis aitab naisel endale paremat pesa punuda (olgu selleks siis raha või mõned spetsiifilised oskused/omadused), siis sa oled nende silmis automaatselt 10/10.

                          Välimusega rebid sa ainult 12 aastaseid, kes pesa ei punu või 50+ aastaseid, kes otsivad boy-toyd.
                          Last edited by Strawberry; 13.04.13, 08:54.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #463
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Junken Vaata postitust
                            mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(

                            kas peegel ka väriseb, kui sinna vaatad?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #464
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              kas peegel ka väriseb, kui sinna vaatad?
                              ahahah xd

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #465
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Naiivsed ja noored on need, kes arvavad et mehe puhul välimus mingit rolli mängib.

                                Mul on tuttav, kes on lühike ja paks, aga kui naised kuulevad, et ta on lastekirurg ja päästab igapäevaselt laste elusid, siis läheb tervel ruumil korraga pükstes märjaks.

                                Kui sul on midagi, mis aitab naisel endale paremat pesa punuda (olgu selleks siis raha või mõned spetsiifilised oskused/omadused), siis sa oled nende silmis automaatselt 10/10.

                                Välimusega rebid sa ainult 12 aastaseid, kes pesa ei punu või 50+ aastaseid, kes otsivad boy-toyd.
                                +1 ja to fab, see on juba naistes endas kinni kas tulevad v mitte. Seda ei saa kunagi öelda et kas "oled suuteline" mingeid naisi koju vedama. idiots
                                ja lisaks 10/10 naised on ideaalsed ja neid liigub minu silmis väga harva, enamus kes teie arust on 10/10 on minu jaoks prolly mingi 8-9 max
                                Last edited by Junken; 13.04.13, 09:04.

                                Comment

                                Working...