Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Krt 10 min on ikka vähe, viimsist kuidagi ei mängi välja. Aga muidu tänud abi eest, võimalik et piilun täna sinna.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust

Tundub nii väike koht, et kui suur seltskond seal ikka mängimas käia saab
Comment