**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #106
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    sõnum tuleb telefoni, siis 10 min aega, igal õhtul kohal paar reksi vb, ei ole nii hull kaa, vahel juhtub, et kõik venelased siis hea kui pleier kaasas on
    Krt 10 min on ikka vähe, viimsist kuidagi ei mängi välja. Aga muidu tänud abi eest, võimalik et piilun täna sinna.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #107
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust

      lol :D
      Kõik tuleb enne selgeks teha Tundub nii väike koht, et kui suur seltskond seal ikka mängimas käia saab Ma liiga palju starsis mänginud vist.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #108
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        no kui listis mingi 5-6 nime ja laud veel closed, võid pmst liikuma hakata

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
          kas mingit viidet on sul anda? ma arvasin ka, et võetakse tasuta, aga tüdrukule olevat öeldud et ainult siis kui otseselt mädaneb vm, hädaabi korras
          Hui on tasuta.

          Tasuta hambaravi

          Alla 19-aastastele ravikindlustatud isikutele võimaldab haigekassa tasuta hambaravi. Tasuta hambaravi saab ainult Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele ja haigekassa lepingupartnerite juures.

          Hambaravi osutatakse tasuta ühe aasta jooksul pärast isiku 19-aastaseks saamist juhul, kui ravivajadus ilmnes isiku viimase visiidi ajal enne 19-aastaseks saamist. Tasuta teenust saab sama hambaraviteenuse osutaja juures, kus ravivajadus tuvastati.

          Nii ravikindlustatud, kui ravikindlustamata täiskasvanutel on õigus saada tasuta hambaravina vaid vältimatut abi, mida osutatakse siis, kui abi edasilükkamine või selle andmata jätmine võib põhjustada abivajaja surma või püsiva tervisekahjustuse.

          Seda, kas tegemist on vältimatu abiga, otsustab hambaarst. Vältimatu abi saamiseks pöörduge palun haigekassa lepingupartnerite poole, sest haigekassa maksab nii ravikindlustatud kui ravikindlustamata täiskasvanule osutatud teenuse eest ainult oma lepingupartneritele.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #110
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Iga õhtu samad näod kohal? Selles mõttes, et kui maha istun siis 8 klemmi hakkavad minu stacki noolima ja omavahel veeretama või päris nii hull ei ole?
            Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #111
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              mingi ajateenistusse... saate tasuta

              Comment

              • tonis
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 334

                #112
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                kas mingit viidet on sul anda? ma arvasin ka, et võetakse tasuta, aga tüdrukule olevat öeldud et ainult siis kui otseselt mädaneb vm, hädaabi korras
                viidet anda pole ja hetkel ei viitsi uurida ka. Suvel käisin tallinnas näo-lõualuukirurgia keskuses tarkusehammast välja lõikamas, siis pakuti tasuta varianti aga ooteaeg oli 6 kuud ja polnud aega oodata. Hambaarsti juures välja tõmbamise eest peab vist ikka maksma.

                Comment

                • ebast
                  Jube Noob
                  • Apr 2012
                  • 104

                  #113
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



                  wellwellwell

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #114
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Nägin seda doci , siis tuli kohe meelde kultuurne relativism. (kõik kultuurid on võrdsed).
                    Olen vaadand igast debate vms siis osad vasakpoolsed ajavad sellist udu :D.
                    Last edited by EestiAA; 04.04.13, 21:00.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #115
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.
                      Tundub, et täna asja ei saa ja see pull jääb kahjuks nägemata. Btw, kuidas waiting listist ennast eemaldada, tuleb helistada sinna v?

                      Comment

                      • Pokutaja
                        Julm Donk
                        • Feb 2012
                        • 84

                        #116
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Endal tõmmati ka alumised tarkusehambad mõni aeg tagasi välja. Mingit valu ei tundnud, asi käis kiiresti, ühe hambaga oli küll probleem, et võtsin vatitupsu liiga kiiresti ära ja siis ei saanud verd hästi pidama. Muidu paranes üsna kiiresti, paistetust ei tekkinud ja igapäeva elu põmst ei seganud.
                        Need 10h tõmbamised jäävad pigem sinna nõuka-aega. Mida varem laste välja tõmmata, seda parem. Kui kikud katkised, siis võivad tõmbamisel pooleks minna ja see juba venitab protsessi pikemaks ja ebameeldivamaks...

                        Comment

                        • K2okfor_Mey
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2012
                          • 429

                          #117
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Cmon hamba jaoks palun eraldi teema :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.
                            Mis sa siis teeksid, kui keegi lauas any2-ga agrotab?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #119
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Nägin seda doci , siis tuli kohe meelde kultuurne relativism. (kõik kultuurid on võrdsed).
                              Olen vaadand igast debate vms siis osad vasakpoolsed ajavad sellist udu :D.
                              oeh, huvitavalt defineeritud
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #120
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                oeh, huvitavalt defineeritud
                                Ma mõtlesin sama kui seda lugesin. Jah, videos rõhutaksegi kultuursele relativismile, aga see mõte et kõik kultuurid võrdsed on ei puutu kuidagi asjasse. Sellest ei saa ka aru mida vasakpoolsete maailmavaadetega seoses öelda proovib ja kuidas see teemasse puutub, aga ei viitsi pead vaevama hakata.
                                Last edited by Fabulous; 05.04.13, 05:02.

                                Comment

                                Working...