*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #1051
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Usun, et keskmine pokkerimängija ei puutugi relvadega kokku. :D
    Samas on hea kui peale br bustosse laskmist kiire lahendus olemas.
    ei tohi bri bustosse lasta, 6 purjus jorssi marsivad uksest sisse ja hakkavad raha välja nõudma, siis ütled et oodake veits, kohe panen cashoutima

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #1052
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.
      Jah, kui politsei väga uurima ei hakka.

      Comment

      • T Besoffen
        Julm Donk
        • Aug 2010
        • 52

        #1053
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Kuulge kas keegi homme tallinnasse pokripubise turkat ka tegema läheb? Või kas homme yldse toimub miskit seal?

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #1054
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas T Besoffen Vaata postitust
          Kuulge kas keegi homme tallinnasse pokripubise turkat ka tegema läheb? Või kas homme yldse toimub miskit seal?
          alles lendas maksuamet peale ja ikka mingid turkad käivad?:D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #1055
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            gamblers gonna gamble

            Comment

            • T Besoffen
              Julm Donk
              • Aug 2010
              • 52

              #1056
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Algselt postitas Poke Vaata postitust
              alles lendas maksuamet peale ja ikka mingid turkad käivad?:D
              Eelmine neljap oli kyll lot of activity. See on minu jaoks kyll uudis, et maksuamet ja asjad. No siis tuleb seal tartu mnt pubis miskit orgunnida..

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1057
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Kliendi heaolu on põhiline.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1058
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas T Besoffen Vaata postitust
                  Eelmine neljap oli kyll lot of activity. See on minu jaoks kyll uudis, et maksuamet ja asjad. No siis tuleb seal tartu mnt pubis miskit orgunnida..
                  Raha peidate ära, kasutate magnetiga zetoone/kaarte ja vastavat lauda. Keegi sisse astub keerate laua kiireltteistpidi ( lahendatav lihtsalt )., kus on juba malemäng, monopol or somthing .

                  Ezz game

                  Comment

                  • ebast
                    Jube Noob
                    • Apr 2012
                    • 104

                    #1059
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    neljapäev oli neljapäev

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #1060
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Ei teadnudki, et Oja intsidendis. Krt see vastaspool peab ikka päris idikas olema, et Ojaga tüli norida(140kg treenitud liha)
                      Ja advokaat ka pokkerimängija ...lol

                      Comment

                      • T Besoffen
                        Julm Donk
                        • Aug 2010
                        • 52

                        #1061
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Raha peidate ära, kasutate magnetiga zetoone/kaarte ja vastavat lauda. Keegi sisse astub keerate laua kiireltteistpidi ( lahendatav lihtsalt )., kus on juba malemäng, monopol or somthing .

                        Ezz game
                        Nojaa, see nõuab palju vaeva ja pyhendumist. Pigem ikka seal, kus saab rahulikult tsillida, kinni jääda ja rahvast tyhjaks teha
                        Ma nii vana mees juba, et ei hakka siin miskit peitma ega susima

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1062
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Ei teadnudki, et Oja intsidendis. Krt see vastaspool peab ikka päris idikas olema, et Ojaga tüli norida(140kg treenitud liha)
                          Ja advokaat ka pokkerimängija ...lol
                          Kui paned lingi, siis lisa ikka täislink: https://www.riigiteataja.ee/kohtutea...=1-11-12168/16

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #1063
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Igasugused lood, kus pätid suures toas kolistavad või koduukse peal peksa annavad tekitavad küsimuse, et mis inimestega te suhtlete või mis kuradi kuurides ning getodes te elate?

                            Panen väga mööda?
                            nii ja naa Tallinnas kui tõesti taksoga sõidad uksest ukseni, siis tõenäosus tõesti väike, aga väikelinnades Põlvas,Viljandis jne võib väga vabalt enese tahtmata olla jamade keerises, juba geograafilsie asukoha pärast.
                            Ma mõtlen alati autoga sõites, neid korterelamuid vaadates, kuskil pärapõrgus, et mis elu seal küll võiks käia.

                            PS. Mäletan isegi, et sai kunagi Põlvas ühte eite kepitud. Olen kindel, et mind oleks kasti taotud ja masin vanarauaks tehtud, aga see jäi, ära, sest tüdruku vend oli mingi kohalik autoriteet. Ja oleks saanud ilma põhjuseta....

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #1064
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Privadoril suht õigus, ma elasin ca 4 aastat karlovas ja igasugust kino sai nähtud. Väga palju oleneb temperamendist ka, aga tihti võib niisama ka lõuga saada, et ise midagi ei teegi, lihtsalt valel ajal vales kohas.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #1065
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Foorumis mõnda Piradose fäni ei leidu kes tallinnast ja omaks nende pusa? Neil praegu mingi pildi kampaania millega võimalus 100€ kinkekas võita. Mind see väga ei huvita. Oleks lihtsalt endale väike pildi väljakutse. TOP3 pilti saavad 100€ kinkeka + festivali piletid. Mina krabaksin piletid, sina kinkeka. Sinul vaja lihtsalt poseerida enda piradose pusaga :D. Kui ei võida siis saad endast lihtsalt ägeda pildi .

                                Comment

                                Working...