*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sadakrooni
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 254

    #1036
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
    Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #1037
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Tean ühte juhtumit kus ühele löödi maksud lambist selga(mingi absurd teema) ...ütles ,et ei maksa sai päris kena ketuka.
      Anti uus kuupäev.
      Vend sebis endale vahe peal käsika.
      Said siis uuesti kokku , vend hakkas kaugemalt nende poole paugutama millepeale jõmmid tegid üli kiirelt tuld.
      Asi oli lahenend.

      See maksude selga löömine on mingi väike linnade teema.
      (ja see pole ka mingi massiline värk)

      Kes elavad Rakvere, Haapsalu, Paide, Võru vms ...kindlasti on ka mingeid taolisi lugusid kuuld või näind.
      Last edited by EestiAA; 27.03.13, 11:13.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #1038
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
        Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
        Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.
        Endale jalga teed hoiatus lasu.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1039
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Ennast ei tohi tulistada kuna see on tulirelva hooletu käitlemine ja selle eest saab ka paragrafi kätte.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #1040
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Põhja politseiprefektuur lõpetas prokuratuuri loal aprillis Murastes aset leidnud surmaga lõppenud eramusse sissetungimise juhtumi uurimise kriminaalmenetluse aluse puudumise tõttu, kuna oma pere kaitsnud mees ei ületanud hädakaitse piire.



            Sissetungija tapnud pereisa tunnistati õigeks.
            Vana uudis küll aga näitab kui ikka koju tullakse tõmblema siis võid pääseda puhtalt.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1041
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              No kui sul ikka spetsialistid vastas on, siis hoiatuslask tehakse viimasena. Üldse mulle tegelikult relvad ei meeldi ja olen patsifist nii palju kui see võimalik on.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #1042
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
                Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.
                Kui tuki luba teed küll öeldakse, kuhu toas hoiatuslasu teed. Mina tulistaks lae või põranda nurka.

                Ranka võttis asja ilusti kokku, mõni satub "situatsioonidesse" mõni mitte. Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, ütlesin vene keeles, et hakka nüüd koju minem. Selle peale tuli igast sõimu, lõpuks olid kõik meessoost eestlased pederastid ja naised litsid. Niikaua kui me seda sõbraga kuulasime olid õnneks/kahjuks tibid minema läinud. Hakkasime kah sõbra poole liikuma aga see krdi tibla haakis sappa ja sõimas edasi. Ei jäänudki siis muud üle kui kutsusin kuti enda juurde, panin ühe pagu kümpasse ja teise täiest jõust jalaga munadesse. Pikali ta meist sinna jäi, loodan, et ta lapsi enam ei saa.

                Tukki oleks reaalselt vaja olnud paar korda ründava koera laskmiseks.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #1043
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas Konso Vaata postitust
                  Kui tuki luba teed küll öeldakse, kuhu toas hoiatuslasu teed. Mina tulistaks lae või põranda nurka.

                  Ranka võttis asja ilusti kokku, mõni satub "situatsioonidesse" mõni mitte. Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, ütlesin vene keeles, et hakka nüüd koju minem. Selle peale tuli igast sõimu, lõpuks olid kõik meessoost eestlased pederastid ja naised litsid. Niikaua kui me seda sõbraga kuulasime olid õnneks/kahjuks tibid minema läinud. Hakkasime kah sõbra poole liikuma aga see krdi tibla haakis sappa ja sõimas edasi. Ei jäänudki siis muud üle kui kutsusin kuti enda juurde, panin ühe pagu kümpasse ja teise täiest jõust jalaga munadesse. Pikali ta meist sinna jäi, loodan, et ta lapsi enam ei saa.

                  Tukki oleks reaalselt vaja olnud paar korda ründava koera laskmiseks.
                  Nu kui tukk oleks olnud oleks asi kergemalt lahenend ju.

                  Konso :Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, lasin kuuli pähe, ja läksime sõbraga koju.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #1044
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Puutun seoses oma tööga päris palju kokku politsei ja uurijatega ning kui te hakkate kirjutama avaldust kellegi vastu (ähvardamine kallaletung vms), siis alati rõhutage mitu korda, et tundsite reaalselt ohtu oma elule ja tervisele jne. Ning kõikide vigastuste kohta tuleb traumapunktist paber võtta.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #1045
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Good one :D
                      Tegelt olen relvadega kordades rohkem kokku puutunud kui keskmine pokkerimängija.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #1046
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1047
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.
                          3 lk arutelu ja siis üks lause lahendab kõik

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1048
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            oled sa samas oluorras viibinud, kui 6 purjus pätti sind ründab ja sa ei tea, millega asi lõpeb? Täielikult põhjuseta ehk siis väljamõeldud põhjusel. Kõrvalt on hea targutada.
                            Seda ma tahangi öelda, et minu arvates tekitab relva omamine probleeme juurde.
                            Päris 6 vastu ei ole, aga koduukse peal nahutada veidi küll saanud kunagi. Millega see ikka lõppeb, lüüakse potid kinni, vb võetakse telefon ja rahakott ära ja ongi kõik. Kui su 6 pätti mingid psühhopaadist eksvangid just polnud.
                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Tean ühte juhtumit kus ühele löödi maksud lambist selga(mingi absurd teema) ...ütles ,et ei maksa sai päris kena ketuka.
                            Anti uus kuupäev.
                            Vend sebis endale vahe peal käsika.
                            Said siis uuesti kokku , vend hakkas kaugemalt nende poole paugutama millepeale jõmmid tegid üli kiirelt tuld.
                            Asi oli lahenend.

                            See maksude selga löömine on mingi väike linnade teema.
                            (ja see pole ka mingi massiline värk)

                            Kes elavad Rakvere, Haapsalu, Paide, Võru vms ...kindlasti on ka mingeid taolisi lugusid kuuld või näind.
                            Enamus mingid wannabe jorsid kes liiga palju Brigadat vaadanud, kes väikelinnades mingeid "makse" selga panevad. Nende vastu politsei väga efektiivne, seal vabandatakse ette taha ja pakutakse veel sulle pappi, et avalduse tagasi võtaksid. Hiljem linnavahel vastutulles vb öeldakse kits ja ongi kõik.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1049
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Good one :D
                              Tegelt olen relvadega kordades rohkem kokku puutunud kui keskmine pokkerimängija.
                              Usun, et keskmine pokkerimängija ei puutugi relvadega kokku. :D
                              Samas on hea kui peale br bustosse laskmist kiire lahendus olemas.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #1050
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Enamus mingid wannabe jorsid kes liiga palju Brigadat vaadanud, kes väikelinnades mingeid "makse" selga panevad. Nende vastu politsei väga efektiivne, seal vabandatakse ette taha ja pakutakse veel sulle pappi, et avalduse tagasi võtaksid. Hiljem linnavahel vastutulles vb öeldakse kits ja ongi kõik.
                                100% õige.

                                Comment

                                Working...