Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.
Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.
Comment