Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
jup. salapolitseinikud. Kellelgi oli fb-s pilt ka üleval, kuid kahjuks ei mäleta enam lihtsalt seda isikut. Pärast sai ka arutatud, et väheke imelik, et n.ö. suverõivastes tüdrukutel olid mingisugused hardcore jooksutossud ja seljakott kaasas.
süü sisu oli "underage drinking in public". Enamus teistes osariikides on see väärtegu, kuid hawaii üks väheseid, kus see felony C (ehk siis n.ö. vähetõsine kriminaalkuritegu). Mis on natukene imelik, sest mis sinna hawaiile muud tegema minnakse noortena.
peeter82-le.
Ma ei leia, et kuskil foorumis ontopic teemal isikliku reisikogemuse näite sissetoomine eriline laiamine oleks.
Algselt postitas TaistoJ
Vaata postitust
süü sisu oli "underage drinking in public". Enamus teistes osariikides on see väärtegu, kuid hawaii üks väheseid, kus see felony C (ehk siis n.ö. vähetõsine kriminaalkuritegu). Mis on natukene imelik, sest mis sinna hawaiile muud tegema minnakse noortena.
peeter82-le.
Ma ei leia, et kuskil foorumis ontopic teemal isikliku reisikogemuse näite sissetoomine eriline laiamine oleks.
Comment