*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #916
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***



    Did you know 2013

    Soovitan 3min pikk aint.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #917
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      http://epp.eurostat.ec.europa.eu/sta...20121109145319


      Eesti vapral teisel kohal oma mõrvadega. 2007-2009.
      Samas enetappude arvestuses olime ka vist esi kolmikus (vist isegi esimene).

      Nende riikides kus relvaluba on ülilihtne (eksamid, vanus, tingimused jne) teha ning relvade kogus ühe inimese kohta on kordades suurem on meil jälle mõrvade arv kordades suurem. Kusjuures Eesti relvaderegistris on enamus jahirelvad. Midagi on ikka siin riigis mäda.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #918
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Samas enetappude arvestuses olime ka vist esi kolmikus (vist isegi esimene).

        Nende riikides kus relvaluba on ülilihtne (eksamid, vanus, tingimused jne) teha ning relvade kogus ühe inimese kohta on kordades suurem on meil jälle mõrvade arv kordades suurem. Kusjuures Eesti relvaderegistris on enamus jahirelvad. Midagi on ikka siin riigis mäda.
        Mind ei ajaks see teema nii närvi kui keegi poliitikutest või meediast võtaks selle teema üles.
        Kui poliitikuid ja vaadata siis nagu ei olegi probleemi.

        Comment

        • ebast
          Jube Noob
          • Apr 2012
          • 104

          #919
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          http://www.soov.ee/tallinn/Fiat_126_1234360.htm keegi siit plaanis autot osta?

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #920
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            jõhker relv ju. meenutab neid elektriautosid, millega väikesed lapsed lõbustusparkides sõidavad.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #921
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Nu on ju vahe, aks õde nt hoidis kinni tüdruku kaela pakul, kui vend hoobi andis v tüdruk oli juba surnud ja siis hiljem löödi pea maha
              Otsi ravi.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #922
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Yo, yo, kes teab, kus hoiab pokerstars oma varasid? Millist panka ja kus kasutatakse?

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #923
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  kusjuures ma ammu mõelnud, et kuna kellelgi reaalselt kopp ette saab nendest karistuste määrast/kohtunike tööst ja mõnda kuulsat norrakat imiteerib siin eestis.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #924
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    kusjuures ma ammu mõelnud, et kuna kellelgi reaalselt kopp ette saab nendest karistuste määrast/kohtunike tööst ja mõnda kuulsat norrakat imiteerib siin eestis.
                    Ma arvan, et kohtunikud enamus ei ole syydi, et seadused sellised on ja poliitikud nõuavad, et pigem anda tingimisi kui panna vangi riigi raha eest söögile. Pigem tuleks ikka ülespoole vaadata ja meie Riigikogu poole ja neid tänada.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #925
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      päris kindel, et need inimesed maksavad vabaduses ühiskonnale rohkem, kui vangis.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #926
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Yo, yo, kes teab, kus hoiab pokerstars oma varasid? Millist panka ja kus kasutatakse?
                        Euroopa pank, rohkem ei tea.

                        PokerStars player's poker money and account balances are held in segregated accounts and not used for any operational expenses. These segregated accounts are managed by a leading European bank. This arrangement ensures that PokerStars can at all times fulfill its monetary obligations toward its online poker players, and provides further reassurance that player funds are always secure with PokerStars.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #927
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                          Ma arvan, et kohtunikud enamus ei ole syydi, et seadused sellised on ja poliitikud nõuavad, et pigem anda tingimisi kui panna vangi riigi raha eest söögile. Pigem tuleks ikka ülespoole vaadata ja meie Riigikogu poole ja neid tänada.
                          selline teguviis iseenesest on juba vale. See ei olnudki mu mõte.

                          Mu mõte oli see, et kaotusevalus inimese leinaperioodil on hetki, kus otsitakse kedagi, keda süüdistada. Kui see inimene satub nüüd olema keskmisest "teotahtelisem" oma vendettas, siis on kohtuniku, süüdistatava ja prokuröri näol tegemist kolme otsese isikuga (vb juurde lisada ka nt uurijad), keda siis sooviks oma kaotusevalus karistada. Poliitiline taust jääb juba kaugeks.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #928
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Ma isegi imestan, et selliseid teotahtelisi pole veel leidunud. Kohus ja prokuratuur on andnud ometi selge sõnumi, et ka politsei vastu vägivalla kasutamine lõpeb tingimisi karistusega, kui just posu varasemaid karistusi ees ootamas ei ole.

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #929
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Keegi oskab mingit tõhusamat ravi välja pakkuda peale võimlemise.
                              Kuskil on närv kinni jäänud ja käsi täiega valutab küünarnukist alt poolt.Samuti kael kange ja üks sõrm ka natuke suriseb.
                              On ka enne sellist jama olnud siis võimlemise ja ajaga ikka lahti saanud.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #930
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                                Keegi oskab mingit tõhusamat ravi välja pakkuda peale võimlemise.
                                Kuskil on närv kinni jäänud ja käsi täiega valutab küünarnukist alt poolt.Samuti kael kange ja üks sõrm ka natuke suriseb.
                                On ka enne sellist jama olnud siis võimlemise ja ajaga ikka lahti saanud.
                                Osta see: http://www.sportfever.ee/kangid/1803-du.html

                                Ja tee seda:

                                Comment

                                Working...