*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #766
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    see ongi lühikene perspektiiv

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #767
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      tõsi, aga sellest sõltub pikk perspektiiv
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #768
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Kuidas keegi hindab pikas perspektiivis luck/skill osakaalu? Huvi pärast.
        Oleneb IMO. Kuidas sa lucky defineerid ning milliseid kriteeriume sa lucky alla liigitada tahad? Kas nimetad luckyks ka näiteks seda kui keegi sind solvab kuskil ja sul sellest tilt on või jätad selle valemist välja? Defineeri luck kõigepealt. Sest kui matemaatiliselt võtta, siis lucky saab olla ainult mängija, kes enda teadmata midagi kas õieti või valesti teeb ning olenemata oma skillist siiski võita suudab ja seda muidugi piiratud sampli puhul, sest lõputu sampli korral teeb tõenäosus oma töö ära ja näitab ära, et lucky pole olemas. Mängija puhul, kes on väga kõrge skilliga on luck faktor vbl mingi 15% äkki lühikeses perspektiivis (olenevalt limiidist- mida kõrgemale lähed, seda suuremaks muutub luck osakaal ka pika perspektiivi lõikes IMO).
        See 15% oli lihtsalt näiteks, eks sõltub mängust ja kõigest. Aga mida suurem sampel seda enam luck faktor ühtlustub välja ning järgi jääb tegelik skill faktor ning see sõltub juba täielikult mängijast.
        Last edited by Vandalar; 18.03.13, 10:38.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #769
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Lucki ei ole olemas tegelikult.
          Ma pigem ütleks, et kas keegi jookseb hästi või jookseb halvasti. (in be4 keegi ütleb, et see ongi luck)

          Luck on umbes nagu 3 põrsakest või punamütsike vms.


          Või siis pigem läheneks asjale üli loogilise nurga alt ja ütleks, et random card generatori kaardi jagamis süsteem pole x inimese jaoks soodne olnud x perioodi jooksul.
          Last edited by qbj0hn; 18.03.13, 10:42.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #770
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Probability is a motherfucker

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #771
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Tahaks lihtsalt öelda, et tea mine perse mees ausalt.
              Sa kunagi mingis asjas midagi positiivset ka leiad w? Isegi siukse asjaga on vaja kipis üles tõmmata, un f real.
              Üldiselt said sa tõenäoliselt minust valesti aru ja p**e ei tahaks minna, sest seal liiga pime jne. Samas hea pakkumse korral ma võin uttu küll tõmmata x ajaks.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #772
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Või siis pigem läheneks asjale üli loogilise nurga alt ja ütleks, et random card generatori kaardi jagamis süsteem pole x inimese jaoks soodne olnud x perioodi jooksul.
                Miks? Mineviku vormis ikka saab öelda et on, olevikus ja tulevikus ei saa.

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #773
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  No nii sportsbettorid. Selline küsimus, et esimest korda tahan panust teha triobetis ja esmastele liitujatele on up to 50€ 100% otsene boonus esimese beti puhul. Regamiskoodi kasutades laekus triosse koheselt 100€, aga panustada üle 12.5€ ei lubanud. Viskas ette kirja "Aseta 12,50 EUR, panus, taotle lisapanust 87,50 EUR". Ma ei tahaks, midagi "taodelda", sest juhul kui 100€ panustada ei või, pole panustamisest huvitatud. Ehk keegi targem seletab, mida see taotlemine tähendab ja kas on üldse võimalik 100€ panustada, kui varem pole kordagi panustanud.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #774
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Äkki teatud eventitele ei luba suuremat betti teha, a'la mingi mudaliiga vms?

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #775
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Tegu eurovisiooni winner betiga. :D (P.S., enda kaitseks võin öelda, et pole 10a eurovisiooni jälginud.)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #776
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Miks? Mineviku vormis ikka saab öelda et on, olevikus ja tulevikus ei saa.
                        Oky, teeme nii :)

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #777
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Täiendavalt võin juurde öelda, et konto on "tuvastamata" staatuse all. Samas on ka juures tekst, et hetkel konto tuvastamist ei nõuta. Asjaga on üsna kiire, sest lähen õhtul nädalaks välismaale ja ligipaas internetti on piiratud. Halvema koefitsendiga riigile panustades(ntx Taani 4:1) laseb koheselt panustada, aga minu valitud riigi 1:40 ei lase.
                          Last edited by $Lauri$; 18.03.13, 11:11.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #778
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                            Täiendavalt võin juurde öelda, et konto on "tuvastamata" staatuse all. Samas on ka juures tekst, et hetkel konto tuvastamist ei nõuta. Asjaga on üsna kiire, sest lähen õhtul nädalaks välismaale ja ligipaas internetti on piiratud. Halvema koefitsendiga riigile panustades(ntx Taani 4:1) laseb koheselt panustada, aga minu valitud riigi 1:40 ei lase.
                            Kui ma siit samast threadist õigesti välja lugesin, siis Eesti eelvoorul oli max win piir mitte kõige suurem. See seletaks seda, et väiksema koefiga laseb kogu summa betida ja suuremaga mitte. 12.5x40 on ilus ümmargune number ka, võid seda teooriat vahepealsete koefidega järgi testida. Pole küll väga kaua neile supporti kirju saatnud, aga sealt võid enne õhtut vastuse saada küll. Live support ei paista hetkel töötavat, muidu oleks see parim valik.
                            Last edited by Spewmonkey; 18.03.13, 11:19.

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #779
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Kui ma siit samast threadist õigesti välja lugesin, siis Eesti eelvoorul oli max win piir mitte kõige suurem. See seletaks seda, et väiksema koefiga laseb kogu summa betida ja suuremaga mitte. 12.5x40 on ilus ümmargune number ka, võid seda teooriat vahepealsete koefidega järgi testida. Pole küll väga kaua neile supporti kirju saatnud, aga sealt võid enne õhtut vastuse saada küll. Live support ei paista hetkel töötavat, muidu oleks see parim valik.
                              Nii on jep, tänud.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #780
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Üldiselt said sa tõenäoliselt minust valesti aru ja p**e ei tahaks minna, sest seal liiga pime jne. Samas hea pakkumse korral ma võin uttu küll tõmmata x ajaks.
                                Ära emotse nüüd, lihtsalt sul nii negatiivne vaade maailmale.
                                Pmst kõik on perses, rigged jne.

                                Comment

                                Working...