Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
See nali on tegelikult nagu 777 vein, ehk mida rohkem rahvast seda tarbivad, seda labasemaks nii see, kui selle joojad muutuvad. Hetkel on nali juba mõnda aega odekafännide klassis, aga nii mõnedki lasevad lolli järjekindlusega edasi.
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
Comment