Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Viimsi spas on spa täitsa ok, toad ilusas, hommikusöök sitt. Kallis ka, mujal saab odavamalt. Ei soovita
Viimsi spas on spa täitsa ok, toad ilusas, hommikusöök sitt. Kallis ka, mujal saab odavamalt. Ei soovita
Comment