*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
Krat kus suvi on :D
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Kui ei meeldi või ei sobi, ei pea külastama.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustSee foorum on maha käinud IMO.
Ise veedan siin küll siin aega päris kõvasti. Rohkem kui fb-s.
Saan küll palju infot siin pokkeri kohta ja pokkeri kaudse info kohta.
Tõmba peale läheb tuju paremaks =) #KohustuslikMagePopsuNali
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
Maitse asi, mina fännan seda:
Kes, muffigi aru ei saa, siis on olemas ka see versioon.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Pokerstars avas NL1000 NL2000 ja NL5000 zoom-i lauad. Interesting.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Algselt postitas IamAllin Vaata postitustTõesti oli hea söögi kõrvale vaadata, väga meeldis. Kättemaksukontor on küll mingisuguste droogide mõju all tehtud, makes no sense what so ever.
E Kotkale: vaatasin ka üks nv kõik osad jutti ära, hea kraam:P
miskipärast ei leia elioni laenutusest...cliffs?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Aloha! Keegi e-sigarettide müügiga tegeleb või teab kedagi, kes tegeleks ? tyty
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
ise vaatasin ETV kodulehet, kõik osad olemas.Algselt postitas tafka31 Vaata postitustmiskipärast ei leia elioni laenutusest...cliffs?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Park kasiino oleks veel mingil moel loogiline läbikäivat rahvahulka arvestades, aga mingi Pärnu mänguautomaadikasiino märtsikuus?!?
Siin ikka mõned Parfi semiregid peaks olema, kas Viktor on kiitust väärt? Minu mälestustes oli/on üks 60+ garderoobivana seal igati kiitust väärt, aga tema peaks eestlane olema.
Comment
Comment