*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • maarios
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 89

    #556
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    soovitage häid spa-si nv-ks mandri eestis oma kogemustest.


    Comment

    • V4LDO
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 229

      #557
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Full tildis on nüüd võimalik Irish Pokerit mängida. Mõnus degenite mäng. Kõik saavad 4 kaarti ja pärast floppi pead 2 ära viskama.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #558
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Jagataks kuus kaarti kätte, siis see oleks juba midagi täiesti uut? Hetkel siis nagu mingi Omaha ja Crazy Pineapple ristsugutis.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #559
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          http://www.kubija.ee/et/avaleht

          Käi seal ära ja anna hiljem teada, kuidas oli. Endal reaalset kogemust ei ole, kuid uneprobleemide tõttu oleks võimalusel huvi suur.
          Ma säästan sulle selle SPA käigu raha. Jäta joomine ja suitsetamine maha ja magad korralikult.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #560
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Ma säästan sulle selle SPA käigu raha. Jäta joomine ja suitsetamine maha ja magad korralikult.
            ilma viinata 2kki ei tulegi und .. põhjust on ju vaja joomiseks

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #561
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              mingi hetk olid esigaretid jutuks ja keegi mainis et selveris müüakse neid vedelikke on keegi juhtund nägema neid ja kas neid on igas selveris siis?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #562
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Ma säästan sulle selle SPA käigu raha. Jäta joomine ja suitsetamine maha ja magad korralikult.
                See probleem on siiski varajasem, kui suitsetamise ja alkoga tutvust tegemise aeg. Spewmonkey on varasemalt soovitanud töö tegemist. Omal ajal sai kahe või kolmekesi 20+ tonni jahu või suhkrut a´50kg tööpäeva lõpus(!) ümber laotud ja hui ma nagu lapsuke magama jäin. Hiljem sai 4+4 unerohtu ja xanaxit absull ilma alkota kombineeritud ja hui ma magama jäin. Ükskord läks terve pakk unerohtu korraga ilma alkota alla ja ikka ärkasin 10h une järjel.

                Kui nüüd muud asjad kõrvale jätta, siis vähemalt väikest viisi sai asi alguse sellest, et põhikoli lõpuks olin ma rohkem lugenud, kui kogu ülejäänud klass kokku. Oma viga obv. Viimased 5-6 aastat pole ma pm midagi lugenud, aga lapsepõlve innukus kummitab ja jääbki vist kummitama.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #563
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  e-dope
                  potsataja: sa oma ajutegevust uurida oled lasknud? St. ajule teha mõõtmised ja ära vaadata, mis sagedustel su aju töötab ja siis sealt edasi vaadata. Kui sa magada ei saa, siis järelikult peab su aju töötama kuidagi kummaliselt sellistel ärkveloleku sagedustel ja kindlasti on selle vastu ka mingi meetod, mis aitaks ajul uneks vajalikku sagedust kauem hoida ja seda sagedust üldse saavutada.
                  Last edited by Vandalar; 12.03.13, 13:54.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #564
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Kusjuures seal,plin augustis, suht kena koht jep. Spaasse tho ei jõudnud, a tornis olid head koogid ja muidu ilus loodus. Käi sis ka otepääl ronimas
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #565
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Potsataja, kuidas lugemine ja unetus seotud on?

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #566
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        soovitage häid spa-si nv-ks mandri eestis oma kogemustest.
                        Toila, parim mis Eestis on. SPA lihtsalt ülim, palju erinevaid saunu, tipptundidel veidi overcrowded ainult. Suvel parim koht kuhu minna, kõrval odav kämping mändide all ja ilusa ilmaga mõnus rannas jalutada/ujuda. Talvel ka täitsa ok koht. Ümbrus kena, puhas, üks Eesti ilusamaid linnu vist. Mitmeid kordi käinud ja kordagi pole pettumust valmistanud, söögid asjad tip-top.

                        Pühajärve, üpriski nuts koht kuigi spaasse endasse ei jõudnudki. All baar oli ok, 3 sakut 2 hinnaga (Y).

                        Laulasmaa spa jättis sellise ülepingutatud mulje. Teenindajad käivad kriips kogu aeg kõrvuni peas ringi, soome turiste palju. SPA veits booring, 4 sauna mis kõik üpriski väiksed, sageli käid otsid kuhu saab sisse hüpata aga kõik on täis. Lisaks negatiivne kogemus kinkekaartide näol, teenindajad ei teadnud täpselt kampaaniatest ja lahkumise aeg nõuti tuimalt 100 euri juurde :D Tagasi ei lähe aga samas Tallinnale hea ligidal, säästab kütuse pealt.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #567
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          Käisin eile laulasmaal, oli ok spa, välibassein ja saun õues, mullivannid, basseinid, aurusoola jms saunad. Hommikusöök sitt. Täna õhtul viimsi spasse, annan homme teada. Toila on nuts muidu
                          toila kusjuures ka enda lemmik - miinuse poolelt kauge sõit ja veidi odav poolalik sisustus, aga sauna ja spa pool väga korralik.

                          ma pettusin. peamiselt, kuna just meeldivad erinevad saunad ja koos saunas juttu ajada - seal pmslt ujula kus meeste ja naiste dushiruum eraldi. spa osa suht hale ikka. muidu maja, ümbrus super. ideaalsed spordirajad jne

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #568
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Potsataja, kuidas lugemine ja unetus seotud on?
                            raamatud on igavad ja ajavad une peale..

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #569
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Potsataja, kuidas lugemine ja unetus seotud on?
                              Sa oled päris taiplik, seega mõtle ise välja.

                              Vihjeks niipalju, et raamatud oli minu esimene sõltuvus.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #570
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                palju sul neid "sõltuvusi" tänaseks kogunenud on, 10+?

                                Comment

                                Working...