*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #436
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kui nüüd Sina seda soovid, siis saab ikka.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #437
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Peale II MS "vene imet" on USA mingi lolli järjekindlusega tegelikult osanud kõik sõjad kaotada, milles nad osalenud on. Põhimõtteliselt on kaks kaotust veel õhus, kuid hetkeseis pole just eriti paljulubav.

      Nu Korea sõja võib 100% võiduks lugeda.
      Lahesõja võib 100% võiduks lugeda.
      Kosovo sekkumise võib edukaks lugeda.

      Sõjavägi vs sõjavägi Usa need võidab.
      Sõjavägi vs Gorilla taktika see vähe teine teema.

      Afgaani ja Iraagi sõja edukust näitab aeg...Kui sinna jäävad püsima USA nuku reziimid siis võib need ka eduks lugeda arvan.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #438
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Njah eks sellest üks järjekordne Vietnam tuleks. Seal sõdis ka USA aastaid ja tulemus 0. Ja ega tänapäeased Afganistani ja Iraagi sõjadki targemad pole. P-K sõdurite pühendumus on natuke teist laadi võrreldes valge inimesega ja alla ei anta. Sama, mis toimus 2MS sõja ajal Jaapani sõduritega. Enne võideldi taskunoaga kuulipildujate vastu, aga alla ei antud + igasugu kamikazed. P-K armee peaks olema hetkel maailmas suuruselt neljas armee ....
        Kui tuleks põhja koreaga sõda see kestaks max aasta kuna läheks käiku tuuma pommid, ja tõenäoliselt ei oleks Usa eestvedaja selles sõjas.
        Eestvedajad oleks Jaapan ja Lõuna korea.

        Usa, Nato, Jaapani, Lõuna korea 2013 aasta tehnoloogia vs P-korea 1980ndate aasta tehnoloogia.
        (Põhja korea piloodid saavad kuus 1H testisõite teha oma MIG-idega kuna kütusega on riigis hapu seis).

        Vietnami sõda ja P-korea oleks täiesti teistsugused.
        Ulme.
        Last edited by EestiAA; 07.03.13, 22:03.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #439
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Sõjavägi vs sõjavägi Usa need võidab.
          Sõjavägi vs Gorilla taktika see vähe teine teema.
          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Sõjavägi vs Gorilla taktika
          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Gorilla taktika

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #440
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Hahaha =D.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #441
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Peale II MS "vene imet" on USA mingi lolli järjekindlusega tegelikult osanud kõik sõjad kaotada, milles nad osalenud on. Põhimõtteliselt on kaks kaotust veel õhus, kuid hetkeseis pole just eriti paljulubav.
              Kui sa nende USA firmade juhtidelt küsiks, kes seal raha tasku kühveldavad, kas nad jagaksid su arvamust?

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #442
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Hommikune huumor. Elukoht on Eesti valitsusele ammu teada antud. Täna sain kirja.

                Olete kutsutud KRA arstlikku komisjoni 11.03.2013 kell 8:00 aadressil Narva mnt 7 -
                II trepikoda, III korrus, kabinet 325, Tallinn.

                Mida kurat nad loodavad, isegi kui kohe lennujaama poole minema hakkaks, jääks vist tiba hiljaks.
                Last edited by vennike; 07.03.13, 22:14.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #443
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Kui sa nende USA firmade juhtidelt küsiks, kes seal raha tasku kühveldavad, kas nad jagaksid su arvamust?
                  Ära küsi küsimusi, mille vastuseid sa ette tead.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #444
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Keegi teab kust saaks sellist noteboxi vms mis käib desktopile kuhu saad a.la märkmeid kirjutada vms. Olen näinud siin foorumis mõnel on, peaks mingi gadget olema ? win7-le.

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #445
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Ma ei tea kuidas seda praegust Afganistani sõda üldse saaks USA kunagi enda võiduks lugeda. 2001 aastal ütles Bush, et paari kuuga on asi korras ja väed tulevad koju. Tänaseks päevaks on sõda kestnud juba 12 aastat ja maailma suurim eliitsõjavägi ei saa jagu kaltsupeadest, kellel puudub sõjatehnika (tankid, soomukid, lennukid, laevad jne..). Afganistaanis ja Iraagis ostis USA sõna otses mõttes raha andes kohalikku poolehoidu (kes seal käinud teavad kuidas). Tänaseks päevaks on olukord selline, et vägesid ei saagi lõplikult välja tuua kuna Taliban notib koheselt maha kõik inimesed, kes USAga koostööd tegid. Nokk kinni - saba lahti. Kohalike seas on seal juba praegu paanika, et mis siis saab kui USA ära läheb.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #446
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Keegi teab kust saaks sellist noteboxi vms mis käib desktopile kuhu saad a.la märkmeid kirjutada vms. Olen näinud siin foorumis mõnel on, peaks mingi gadget olema ? win7-le.
                        otsi arvutist sticky notes

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #447
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Head naistepäeva nunnud!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #448
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Kui sa nende USA firmade juhtidelt küsiks, kes seal raha tasku kühveldavad, kas nad jagaksid su arvamust?
                            Miks Usa firma juhtidelt?.
                            Teiste riikide firmad pääsevad samamoodi raha kokku kühveldama minna.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #449
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              otsi arvutist sticky notes
                              TY!

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #450
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Ära küsi küsimusi, mille vastuseid sa ette tead.
                                Juhtisin tähelepanu sellele, et rõhk on sõnal vaatenurk.

                                Comment

                                Working...