*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #406
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #407
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada
      Suvepäevadel sai läbitud 10km raskustega kanuumatk ehk siis igast takistusi ja natuke ''ohtlikke olukordi''. Ilmselt see pole sama matk, mis sul aga 100km võib päris ränk olla.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #408
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada
        korterikaaslased eelmine aasta käisid. nii palju kui nad rääkisid/rääkinud, siis eriti hullu ei olnud ning sai veidi võtusena hea ajaga läbi sõidetud. Osad sõitsid esimest korda kanuuga.. Ainukene probleem on, et päris kuiva nahaga ei pääse ning märtsukuus on vesi üsna külm. igastahes lähevad nad ka see aasta, nii et tundub lahe üritus olevat

        Comment

        • estdonk
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2011
          • 450

          #409
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Kunagi sai käidud küll kanuumatkadel. 100km sai enamasti tehtud 3 päevaga. Aga siis oli tempo ikka väga vaikne. Käed väsivad ära ikka korralikult sellise distantsiga.
          Ise mõtlesin tegelikult minna Türi - Tori IV kiirlaskumisele Pärnu jõel 13. aprillil 2013.a. http://www.matkahunt.ee/
          Paate saad vast rentida erinevatelt kanuumatkadega tegelevatelt turismitaludelt. Vaevalt neil hetkel väga kiire on.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #410
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            keegi võhandu paadimatkale ei plaani minna? meil mõte seltskonnaga minna.. huvitav kas paatide jms rentimisega juba way liiga hiljaks jäänd? Keegi ehk käinud ning oskab öelda kui "surm" see 100km läbimine on mingi 3se kanuuga.. ise olen kanuutand 1x elus, kuid tunudb nö "fun asi" mis bucket listist maha kriipsutada
            ise olen 50km Võhandu matka teinud. 2 päeva sõudsime. pea asi, et ilmaga joppaks ja poleks külm ja ei sajaks vihma. 100km 3 päevaga vast on ka väga tehtav ja ei tohiks surmalähedane kogemus olla. : D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #411
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              ee see pole ju 3 päeva, vaid 24h aega .. pigem esimene kord nii ~15-20h :D

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #412
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ee see pole ju 3 päeva, vaid 24h aega .. pigem esimene kord nii ~15-20h :D
                Krt see 100km on ikka mega ränk imo. Ise sõitnud paar korda elus~20km ja poole peal suht kopp ees ja lihtsalt vooluga kruiisimine. Võib olla põhjus ka selles, et alati jooma hakanud ja ükskord isegi nii nokki joodud ennast, et poole tripi peal (või siis lõpu poole) jäin kanuus magama, keskel istudes. Muidugi kippus asend väsima tihti ning sai korduvalt külje peale vajutud nii, et terve kanuu küllili vees ning teised suht tiltis juba. Tagantjärele naljakas mõelda, aga toona megasodi olles ning poole unepealt külma vette kukkuda polnud väga mõnus....
                Igatahes 100km tundub rets sõuda küll.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #413
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  kas seal mitte see vool juba ei ole kuskil 2-3km /h? et kui põhimõtteliselt ca 50km peaks juba niisama veerema 20h jooksul ja mis see teine 50 otsa ole lükata :)

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #414
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Mis siit on nüüd WW3 oodata?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #415
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      jep. oled õigesti aru saanud.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #416
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Ei. Põhja-Korea on alati väga avalikult tunnistanud, et USA on üks nende sihtmärkidest ja et nad kavatsevad viimaseid rünnata, aga nad ei tee seda. Lisaks pole Põhja-Koreal ka võimalust kuidagi rakette üle ookeani toimetada.
                        Last edited by Fabulous; 07.03.13, 15:26.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #417
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Olgem ausad, see The Sun on hullem kui SLõhtuleht ka .

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #418
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                            Krt see 100km on ikka mega ränk imo. Ise sõitnud paar korda elus~20km ja poole peal suht kopp ees ja lihtsalt vooluga kruiisimine. Võib olla põhjus ka selles, et alati jooma hakanud ja ükskord isegi nii nokki joodud ennast, et poole tripi peal (või siis lõpu poole) jäin kanuus magama, keskel istudes. Muidugi kippus asend väsima tihti ning sai korduvalt külje peale vajutud nii, et terve kanuu küllili vees ning teised suht tiltis juba. Tagantjärele naljakas mõelda, aga toona megasodi olles ning poole unepealt külma vette kukkuda polnud väga mõnus....
                            Igatahes 100km tundub rets sõuda küll.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #419
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                              Ei tea kas nutta, naerda või irvitada....

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              nii jaburat jama pole ammu lugenud...
                              http://www.ohtuleht.ee/423139

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #420
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                vahi, itaalia põhi kuldmunn aastaks vangi

                                Comment

                                Working...