*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #16
    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Tänasega algas sügis - jõle kuradi nõme, varsti peab pikad püksid välja otsima. Hea uudis on see, et pikk nv on ees.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #17
      Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

      GG veebruar GL märts!

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #18
        Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

        Vandalar
        2,5 on karm aga tunduvalt parem ju Liidu ajal 25 + 5 Siberit

        Kus kohas sa seda elupuud kasvatasid? Kuskil random lennujaama taga suvilas või mõnes Mustamäe garaazi kanalis? Palju elektri peale kulus? Viska mingi kerge kulud-tulud graafik ülesse. Mitme taime pealt kannatab juba profitit lõigata, et tasuks isegi siis ära kui biidid 7 seid.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #19
          Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

          kõndisin just koju (Tartus) ja pärast lumesadu on küll umbes selline tunne:

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #20
            Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

            hahaha :D.
            Tõmbas südame õrnaks jah ?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

              tõmbas käpad lumiseks pigem

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #22
                Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
                Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?

                2.5 a reaaalset v? Mis kogus?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #23
                  Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                  Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
                    Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?
                    Need [su taimekasvastuse ja krimka] jutud ei lõppe enne, kui lõppevad järgnevad [kanepi legaliseerimise ja idealiseerimise] jutud:

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #25
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
                      Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
                      http://forumserver.twoplustwo.com/29...nrate-1305468/
                      Last edited by Vandalar; 01.03.13, 01:44.

                      Comment

                      • supernova66666
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 732

                        #26
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        2.5a tinkasi on narko eest hästi saadud, inimesed lähevad pikaks ajaks istuma isegi ainult ütluste põhjal

                        PS: Sa näed välja täpselt nagu savuvillem lol

                        Comment

                        • mait47
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 192

                          #27
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          tv3 ept saade phil ivey läks shordina KJ all-in vs AQ ja kommentaator hakkas elus kaartidest rääkima :D
                          vaal paljastatud?

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #28
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Qbjohny nr pmi palun

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
                              Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...nrate-1305468/
                              Miks sa USA-d korrutad koguaeg? Rohi on alati rohelisem seal kus meid ei ole.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #30
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                "What do we get for ten dollars?
                                Everything you want.
                                Everything?
                                Everything."

                                Comment

                                Working...