*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #46
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust


    Ma võin täiesti ilma naljata öelda, et sinu postitused on minu jaoks ilma igasuguse konkurentsita kõige tiltiajavam asi siin foorumis. Palun lõpeta.
    Ega siuksed postid ka teab mis mõistlikud pole:)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      Rahvaliiga prod kuhugi edasi ka ?

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #48
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Käisime eile üle väga pika aja kasiinos, kainel naisel oli jõle igav vaadata gämblivat purupurjus meest. Ostsin ta sisse stud pokerisse, võttis kolmanda käega boonusega neliku lol, 2,5k$ nagu maast leitud. Jõle sitt on olla, tervitan Vandalari.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #49
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          palun mulle adminni õigused, tahaks ilgelt laupäevahommikuse siidri kõrvale trolle bännida.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #50
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Mul on väga suur probleemo.
            Kolisin hiljuti korterissse, kust leidsin suure uskil nii 30cm korda 15 puidust väike kasti. Aga tuli välja, et tegu on rahakassaga, kus on ka reaalselt raha sees suurtest kogustes. Välisel vaatlusel tasklulambiga selgus, et vähemalt 25 eurot müntides.
            Tahan seda raha endale aga probleem on selles, et kast ei ole avatav kuskiltki otsast. Puidust ja tah8d on 1,5cm paksused.
            Kuidas raha skätte saada nii, et ei kahtustaks seda nö kasti.

            Tegelt on vel suurem probleem selles, et tegu on vana haiglaga, mis on renoveeritud lux korteriteks ja mis ilmselt kummitab igastotast. Kardan, et kuii raha piistu panen, siis võib paranormal activity toimuma hakata.

            Andke abi, mure on suur, ja viin on ots saamas.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #51
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Eeldusel et üürikas, siis viisakas oleks omanikku teavitada? 25€ kellegi teise raha rotti panna on väga halb karmale ja mitte just kuigi palju rahakotile. Eks ta selline moraalitunnetuse küsimus vast ole, aga siiski.

              Pm, kui sa selle kasti ära lõhud ja raha omale võtad siis... umm sa Leprechauni filme oled näinud? midagi sarnast ühesõnaga

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Mul on väga suur probleemo.
                Kolisin hiljuti korterissse, kust leidsin suure uskil nii 30cm korda 15 puidust väike kasti. Aga tuli välja, et tegu on rahakassaga, kus on ka reaalselt raha sees suurtest kogustes. Välisel vaatlusel tasklulambiga selgus, et vähemalt 25 eurot müntides.
                Tahan seda raha endale aga probleem on selles, et kast ei ole avatav kuskiltki otsast. Puidust ja tah8d on 1,5cm paksused.
                Kuidas raha skätte saada nii, et ei kahtustaks seda nö kasti.

                Tegelt on vel suurem probleem selles, et tegu on vana haiglaga, mis on renoveeritud lux korteriteks ja mis ilmselt kummitab igastotast. Kardan, et kuii raha piistu panen, siis võib paranormal activity toimuma hakata.

                Andke abi, mure on suur, ja viin on ots saamas.
                Subliminal messages in action

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #53
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  tegu on vana haiglaga
                  hui julgeks seda kasti lahti teha

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Seal on gin sees, kes täidab sinu kolm soovi... ühel tingimusel. Ta on suur ja tugev, teeb seitse ilmaimet ära, kui vaja. Ta on gin, ta on iidne Eesti metsahaldjas ja hiiepurakas- ta on gin. Aga tal on üks suur mure ja sina pead selle mure lahendama- gin vajab kõigepealt teenet sinult, väikselt inimeselt, surelikult. Nimelt on ginil vaja, et sa selle sama karbi, mille sa just äsja avasid nüüd ilusti uuesti kinni paneksid ja siis selle punaseks värviksid ja raekoja platsile kuuse alla viiksid- siis on gin sinu päralt ja sinu käsutada.
                    Veel ta tahab, et karbi sisse oleks pandud peekonit ja kolm pudelit mõdu. Mõdu on selleks vajalik, et gin saaks oma mana taastada ning oma hinge jõudu kosutada. Ta on gin, ta palub sult ainult ühte teenet ja sa tead, et see ei ole raske. Sul on juba valmis pandud kolm soovi, mille gin kindlasti ka hea meelega ka koheselt täidaks....

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #55
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Kasuta vähemalt spoileritki ning viisakas oleks, kui see ahv oma kontode tegemise siin lõpetaks. Üldse- iga kuradi lambi ain võib tuhandeid kontosid treida ja mitte midagi ei tehta ja mingi level leveli otsa.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #56
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        hui julgeks seda kasti lahti teha
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Kasuta vähemalt spoileritki ning viisakas oleks, kui see ahv oma kontode tegemise siin lõpetaks. Üldse- iga kuradi lambi ain võib tuhandeid kontosid treida ja mitte midagi ei tehta ja mingi level leveli otsa.
                          Peate 13 päeva veel kannatama.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            hui julgeks seda kasti lahti teha
                            Tere hommikust :D tra kus ma lol'isin selle peale. :D
                            Kuigi eelnev tekst kirjutatud täis peaga, siis kõik on tõsi :(. Ma ei mõista, miks keegi on teinud sellise rahakassa, mis lahti ei käi. Ainult see ava on, kust raha sisse panna. Siin olnud päris mitu eelnevat üürilist, et ma ei usu, et omaniku raha see.
                            Muidu tegu on jah vana haiglaga st. sünnitusmajaga aga umbe ägedalt ära renoveeritud.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #59
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Võrus Karja tänavas?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #60
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Kast on kinnine sellepärast, et vanasti oli inimestel nii vähe raha, et nad elu sees ei uskunud, et see kunagi lahti tuleks teha.

                                Comment

                                Working...