*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1

    *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    pumpadirumpalalllaaaaa
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Mitu promilli?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

      Väga pehme talv on olnud ja ongi vaikselt läbi saamas.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

        vara veel...

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Mitu promilli?

            Rahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

              PU¤si kõik see pokker!

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #8
                Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                pumpadirumpalalllaaaaa

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9
                  Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Rahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.
                  ei tea veel mitu prmilli. septembrist alates alles viies 2-4 päevane jook.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    PU¤si kõik see pokker!
                    +1000 :( i quit.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      ...
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #12
                        Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        +1000 :( i quit.
                        +1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #13
                          Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                          Vaatasin just välja.Ootamatult on umbes 10cm lund alla sadanud.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #14
                            Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            +1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.
                            Küsi Vandalarilt taimekasvatuse kohta, kuuldavasti pidi ta Tallinnas filiaali avama

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

                              Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
                              Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?
                              Last edited by Vandalar; 28.02.13, 22:06.

                              Comment

                              Working...