pumpadirumpalalllaaaaa
*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
Algselt postitas mislinn Vaata postitustMitu promilli?
Rahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustpumpadirumpalalllaaaaa
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
ei tea veel mitu prmilli. septembrist alates alles viies 2-4 päevane jook.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustRahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
+1000 :( i quit.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustPU¤si kõik see pokker!
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
Algselt postitas BuildUp Vaata postitust...(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
+1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust+1000 :( i quit.
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
Küsi Vandalarilt taimekasvatuse kohta, kuuldavasti pidi ta Tallinnas filiaali avamaAlgselt postitas Dnbftw Vaata postitust+1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.
Comment
-
Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.
Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?Last edited by Vandalar; 28.02.13, 22:06.
Comment
Comment