Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!
N***i palju tahad, ma vastan sellele härra nagu see algusest peale on olnud. Nähtamatuks tegemine oli jah hea mõte...
Aga vali ise, kas lased mul aeg-ajalt postitada üksikuid poste ja omad kontrolli või vahetan riistvara ja tonaalsust. Mis sa siis teed? Mõtle uuesti.
N***i palju tahad, ma vastan sellele härra nagu see algusest peale on olnud. Nähtamatuks tegemine oli jah hea mõte...
Aga vali ise, kas lased mul aeg-ajalt postitada üksikuid poste ja omad kontrolli või vahetan riistvara ja tonaalsust. Mis sa siis teed? Mõtle uuesti.
Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!
lol, hea faili lugu noorest eesti jorsist, kes Austraaliasse tuli. Vend sõitis kusagile karuperse tööle, tööd väga ei viitsinud teha, pani narksi hoopis. Ma päris täpselt ei tea mida, aga midagi väga kanget ja väga palju, üledoos. Toodi lennukiga Perthi haiglasse, pumbati tühjaks ja siis mingit vedelikku täis ja jälle tühjaks jne. Korralik loputus ühesõnaga. Kindlustust obv ei ole, mingi 60k$ arve. Pannakse neljapäeval Austraaliast lennuki peale, ilus arve taskus :D
lol, hea faili lugu noorest eesti jorsist, kes Austraaliasse tuli. Vend sõitis kusagile karuperse tööle, tööd väga ei viitsinud teha, pani narksi hoopis. Ma päris täpselt ei tea mida, aga midagi väga kanget ja väga palju, üledoos. Toodi lennukiga Perthi haiglasse, pumbati tühjaks ja siis mingit vedelikku täis ja jälle tühjaks jne. Korralik loputus ühesõnaga. Kindlustust obv ei ole, mingi 60k$ arve. Pannakse neljapäeval Austraaliast lennuki peale, ilus arve taskus :D
60k$ on päris julm ju, mis põhjusel selline arve talle esitati või ongi Austraalias see ravi ulme-kallis?
Comment