Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #751
    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    tahan ka

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #752
      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

      http://www.streamhunter.eu/other-liv...ing-video.html sealt kõige parem vist "Stream4.tv" oma

      E: parim http://lsh.streamhunter.eu/static/po...803460280.html
      Last edited by karupoeg; 25.02.13, 03:25.

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #753
        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

        Ole Sa tänatud!

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #754
          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

          Kui meil on kaitsevägi miks siis on kõrgem sõjakool? Peaks olema kaitsekool

          Comment

          • 1Bentley
            Bännitud
            • Feb 2013
            • 1

            #755
            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

            N***i palju tahad, ma vastan sellele härra nagu see algusest peale on olnud. Nähtamatuks tegemine oli jah hea mõte...
            Aga vali ise, kas lased mul aeg-ajalt postitada üksikuid poste ja omad kontrolli või vahetan riistvara ja tonaalsust. Mis sa siis teed? Mõtle uuesti.

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #756
              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

              Algselt postitas 1Bentley Vaata postitust
              N***i palju tahad, ma vastan sellele härra nagu see algusest peale on olnud. Nähtamatuks tegemine oli jah hea mõte...
              Aga vali ise, kas lased mul aeg-ajalt postitada üksikuid poste ja omad kontrolli või vahetan riistvara ja tonaalsust. Mis sa siis teed? Mõtle uuesti.
              mitu erinevat kasutajat sul umbes on juba olnud?

              Comment

              • 11Bentley
                Bännitud
                • Feb 2013
                • 1

                #757
                Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                6-10 vahemikus kuskil BMA, BMX jne

                Ise valib, kas imbun lähiajal sisse uue ip alt ja ei reeda oma isiksust või tsensuurib Bentley konto üksikuid poste vajadusel ja omab kontrolli.

                Sry ülejäänud ja moded, see on isiklik vastu'n... ühele, obv mitte rankale. eks ta ise teab, keda ma silmas pean

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #758
                  Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                  Mis need saidid olid, mida Coca ja Rudi kasutasid lendude otsimiseks, kust hea hinnaga võis leida?

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #759
                    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                    ilmselt http://www.skyscanner.net

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #760
                      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                      tänks!

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #761
                        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                        lol, hea faili lugu noorest eesti jorsist, kes Austraaliasse tuli. Vend sõitis kusagile karuperse tööle, tööd väga ei viitsinud teha, pani narksi hoopis. Ma päris täpselt ei tea mida, aga midagi väga kanget ja väga palju, üledoos. Toodi lennukiga Perthi haiglasse, pumbati tühjaks ja siis mingit vedelikku täis ja jälle tühjaks jne. Korralik loputus ühesõnaga. Kindlustust obv ei ole, mingi 60k$ arve. Pannakse neljapäeval Austraaliast lennuki peale, ilus arve taskus :D

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #762
                          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          lol, hea faili lugu noorest eesti jorsist, kes Austraaliasse tuli. Vend sõitis kusagile karuperse tööle, tööd väga ei viitsinud teha, pani narksi hoopis. Ma päris täpselt ei tea mida, aga midagi väga kanget ja väga palju, üledoos. Toodi lennukiga Perthi haiglasse, pumbati tühjaks ja siis mingit vedelikku täis ja jälle tühjaks jne. Korralik loputus ühesõnaga. Kindlustust obv ei ole, mingi 60k$ arve. Pannakse neljapäeval Austraaliast lennuki peale, ilus arve taskus :D
                          60k$ on päris julm ju, mis põhjusel selline arve talle esitati või ongi Austraalias see ravi ulme-kallis?

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #763
                            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                            eralennuk obv. haiglapäev niisama on 1200$ + protseduurid ja asjad.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #764
                              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              eralennuk obv. haiglapäev niisama on 1200$ + protseduurid ja asjad.
                              Siis on ilmselt odavam maha surra kui ravile minna :D

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #765
                                Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                                bad trip

                                Comment

                                Working...