Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    :)
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2
    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    :)
    congrats!

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #3
      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

      Mängud nii palju kõvemaks muutunud, et kui vaatasin 2010 tehtud NL 50 õppevideot siis tekkis konkreetselt "Ema anna padruneid" tunne. Nii ei biidiks NL5 ka enam, sic

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Mängud nii palju kõvemaks muutunud, et kui vaatasin 2010 tehtud NL 50 õppevideot siis tekkis konkreetselt "Ema anna padruneid" tunne. Nii ei biidiks NL5 ka enam, sic
        Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #5
          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.
          Ranka tabeli järgi võimalik nl100k ka beatida, lihtsalt siis oleneb asi post-flop oskusest

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.
            Pigem siis valed liigutused õpitud ja pole selgeks tehtud, kelle vastu rakendada mida ja millal jne.

            Anyway,

            FRANKIEEEEEEEEEEEEEEEE

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

              Mida üks Silverstar, kuus ligi 2,5k FPP teeniv fish peaks tegema Starsis nende FPP-dega, et saada võimalikult suur rakeback %?
              Kas kõige mõtekam osta neid väikseid boonuseid? mängida 210FPP->11$ satikaid? Osta särke kokku ja müüa 10euri tükk osta.ee-s maha?

              Aidake :(

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #8
                Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                Amazon.uk kinkekaartid. 5500 FPPd 50 GBP kaart. Müüd ebay.co.uk-s maha.

                E: kas õige on kaartid või -kaardid.
                Last edited by estdonk; 03.02.13, 13:21.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #9
                  Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                  kunagi olid mingi 170FPP 20players 6 get tickets to 11$ mingile turnale, turnad.. neid sai lastud, easy to cash. Pärast vahetad turna dollarit cashiks

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                    T$ cashiks vahetada imo atm kyll ei saa ..

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #11
                      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                      õigus jah.. transferit pole enam
                      aga no siis HU sng ja teed turna doltsidest veel double cash :D

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                        IMO see fpp-de eest ja turnadollarite eest mängimine et saada seda nö. rakebackina kätte on eksitav. Variatsioonist olete kuulnud? Oleks transfer, siis saaks turnadollarid otse kätte rahana.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #13
                          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!


                          Originally Posted by maton808
                          Ave stake 59c, how could you not move up. Or are there guys in the Democratic Rep of Congo grinding the 50c games and living like rockstars?

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #14
                            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #15
                              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                              oi see dessantvarjuga hüppamine on haige, jalaluud nii kergelt murduma...
                              keegi kunagi rääkis et seal on laskumiskiirus mingi 5m/s

                              Comment

                              Working...