*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #181
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,177.0.html - et siis mingi värk on kuupä'evadega foorumil, ma arvan et see võib olla mingi settingute värk useritel, et mul n2iteks n2itab et post tehtud 26-ndal oktoobril, teistel 27-ndal jms.. aga eitea ka, igaljuhul ma arvan et need selle teemas kuup2eva kohta k2inud kommentaarid v6ib nyyd maha lasta, sest liiga suur arutelu tekkis seal selle yle, aga see teema pole seal selle jaoks eriti m6eldud :P

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #182
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      korras

      tänud et juhtisite tähelepanu - mul oli foorumi setingutes mingil põhjusel vale aeg... (?)
      nüüd on korras.

      Comment

      • Metsapull

        #183
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Kas teistel on ka olnud viimastel päevadel probleeme triobetti sisse logimisega või siis on viga minu arvuti poolne?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Minul ei ole probleem esinenud.

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #185
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Minul ka mitte. Peab kannatlik olema, laeb alati megakaua ja logging into poker newtworki sama teema. 20 min enne turnasid hakkan juba sisse logima. :o

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #186
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              see tuleneb sellest, kui on liiga palju k2si historys imho.
              mul oli ka pidevalt sama jama, iga p2ev l2ks j2rjest kauem sisse,
              niisiis tegin pidevalt reinstalle. nyyd panin mingi 100 k2tt maximum vist
              historysse salvestamiseks ja pole probleeme olnud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas lebovend
                see tuleneb sellest, kui on liiga palju k2si historys imho.
                mul oli ka pidevalt sama jama, iga p2ev l2ks j2rjest kauem sisse,
                niisiis tegin pidevalt reinstalle. nyyd panin mingi 100 k2tt maximum vist
                historysse salvestamiseks ja pole probleeme olnud.
                Võib küll olla.

                Teine võimalus on, et manuaalselt viska iga teatud aja tagant (nädalas korra näiteks) GameHistory.dat fail ära. Kui kasutad mõnda pokkeriproge (PT, HEM, PO ..) siis enne ära viskamist impordi käed sisse. Ja et antud faili ära visata peab olema TrioBet.com klient kinni.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Hästi kiire küsimus:

                  Sa raised QQ-ga 4BB, vastane reraiseb 14BB peale. Effektiivsed stackid preflopis enne raisemist: 100BB

                  Sa tead, et vastane 3betib QQ+, AK aga kui sa 4betid, siis ta shoveb KK+ ja foldib ülejäänud. Mis on su tegevus QQ-ga?

                  Comment

                  • Klamber®
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2008
                    • 335

                    #189
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Algselt postitas ranka
                    Hästi kiire küsimus:

                    Sa raised QQ-ga 4BB, vastane reraiseb 14BB peale. Effektiivsed stackid preflopis enne raisemist: 100BB

                    Sa tead, et vastane 3betib QQ+, AK aga kui sa 4betid, siis ta shoveb KK+ ja foldib ülejäänud. Mis on su tegevus QQ-ga?
                    fold

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      ja lisa asi ka - sa oled OOP

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #191
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Algselt postitas ranka
                        ja lisa asi ka - sa oled OOP
                        no igal juhul fold

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #192
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          pean turbo flip-turniiridele rõhku panema hakkama, seal lööb skill välja.
                          4 päeva järjest olen 2K$G,3$R, 6maxi teinud.
                          4 korda rahas. 2x FTs. 1xdiil 4kesi,1x4.koht.

                          Comment

                          • kapiuksehing

                            #193
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            Algselt postitas ranka
                            Hästi kiire küsimus:

                            Sa raised QQ-ga 4BB, vastane reraiseb 14BB peale. Effektiivsed stackid preflopis enne raisemist: 100BB

                            Sa tead, et vastane 3betib QQ+, AK aga kui sa 4betid, siis ta shoveb KK+ ja foldib ülejäänud. Mis on su tegevus QQ-ga?
                            obv 4 bet(iseasi kui suur)

                            kuna ta foldib AK ja QQ mida on kokku 16+1= 17 kätt
                            shoveb AA ja KK mida on kokku 12 kätt

                            vb mu mõttemaailm on vale kah..
                            ilmselt tuleb veel midagi arvutada, et teada 4 bet optimaalne suurus

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Algselt postitas kapiuksehing
                              obv 4 bet(iseasi kui suur)

                              kuna ta foldib AK ja QQ mida on kokku 16+1= 17 kätt
                              shoveb AA ja KK mida on kokku 12 kätt

                              vb mu mõttemaailm on vale kah..
                              ilmselt tuleb veel midagi arvutada, et teada 4 bet optimaalne suurus
                              et 4bet/fold? Et pöörame emandad bluffiks?

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #195
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                QQ, 0,45% AK 1,25% = 1,7%
                                KK+AA =0,9%

                                2 st 3 juhul foldib sa võidad = (14+3)*2 = 34
                                1l juhul 3st kaotad oma 4beti

                                Kuna sul juba QQ käes, siis see 1,7 langeb ka 1,5 peale...

                                parimal juhul breakeven.....so fold.

                                Comment

                                Working...