*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #151
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Tundub, et sõbral on klassikaline "ma oskan mängida, aga ma olen maailma unluckym" sündroom.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #152
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Polegi sellisest sündroomist kuulnud, ehk seletad lahti ;D

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #153
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Ma 2+2 foorumist lugesin, et üks mees oligi lihtsalt unlucky, kolme aastaga kõik õigesti teinud aga ikkagi 25000$ kaotanud.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #154
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          loen koolis http://forumserver.twoplustwo.com/54...adbeat-320597/ ja itsitan üksi nagu väike plika. pasteks teile sealt paar pärlit ka aga ei saa vaadata sest hakkaks hobuse moodi hirnuma (vt ntks #31)

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #155
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Algselt postitas ok2aa
            loen koolis http://forumserver.twoplustwo.com/54...adbeat-320597/ ja itsitan üksi nagu väike plika. pasteks teile sealt paar pärlit ka aga ei saa vaadata sest hakkaks hobuse moodi hirnuma (vt ntks #31)
            Re: Most retarded/coolest thing you've ever done after a badbeat
            turned down a bj

            now i have to hear the occasional 'so you wanna **** or are you too busy crying about poker?'
            :)

            Hoiatusteks siin ka teistele, et clickandbuyga(kõige kiiremini saab raha poker cliendi arvele 0-st) ärge hakake mässama, raha kättesaamine on ülikeeruline ja support ei viitsi mailidele vastata. Lasen raha läbi pokerstarsi moneybookersi kaudu hoopis välja kuu alguses (selleks on mul vaja läbi moneybookersi jälle pstarsi deponeerida , nii et selline mõnus kasnjak igatahes.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #156
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas alaska
              Ma 2+2 foorumist lugesin, et üks mees oligi lihtsalt unlucky, kolme aastaga kõik õigesti teinud aga ikkagi 25000$ kaotanud.
              3 aastat on ikka kuidagi väga kahtlane, huvitav palju käsi ta mängis selle ajaga :o

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #157
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas Tigrano
                3 aastat on ikka kuidagi väga kahtlane, huvitav palju käsi ta mängis selle ajaga :o
                Ah see oli seal foorumis vastus ühele mehele, kes variatsiooni ei uskunud ja ajas kõik oma ebaõnne süüks. :) Minuarust oli päris naljakas.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #158
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Algselt postitas ok2aa
                  loen koolis http://forumserver.twoplustwo.com/54...adbeat-320597/ ja itsitan üksi nagu väike plika. pasteks teile sealt paar pärlit ka aga ei saa vaadata sest hakkaks hobuse moodi hirnuma (vt ntks #31)
                  Ei julge lugeda selliseid artikleid, pärast endal ka jama kaelas veel

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Algselt postitas Keiss
                    Trios näiteks ma juba ajan tikutulega taga neid jõuluvanasid, kes 1 laua taga iga kätt mängivad ning chatis kiidavad kui ilus ma olen (panin mingi naise pildi). Hakkangi edaspidi neid nimesid kirja panema, ajapikku lähevad meelest ära, sest nad mängivad väga kiiresti oma rahad maha ning uut deposiiti ei pruugi nii pea teha.
                    Algselt postitas ranka
                    selle jaoks on TrioBetis buddy list. Tee seal uus kataloog "fishes" ja hakka sinna lisama neid fishe :)
                    Algselt postitas Keiss
                    Mind lisatakse ka iga päev, ei tea, kas tundun fish :)
                    Kopeerisin kolm kommentaari siia, kuna läks väga offtopikuks ära ja seega jätkame diskussiooni siin. Oleneb, kes lisab - kui on eestlased, siis ehk rahvuslikust huvist, et tore, kui eestlased nende buddy listis, et teinekord hea vaadata, mis keiss teeb. Kui aga lambi jorsid, siis võib-olla küll - kas vihkavad sind (tegid nad enne tühjaks), et sind jälitada või peavad sind fishiks :P Või tegid misclicki, et tahtsid su kohta note kirjutada aga läksid vale nupu peale.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #160
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Kusjuures lisavad tõesti mingid lambi jorsid ja pea iga päev, vahest mitu tk. Ma muidugi declinen nad. Neid keda iga päev näen ei lisa mind sõbralisti :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        ma pole ise trios nii aktiivselt mänginud, et kellegi kohta notesid teha aga enne softi uuendust too vana sofitga oli väga lihtne misclick teha, et note asemel panid vana tahtmata buddy listi.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #162
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Algselt postitas ranka
                          ma pole ise trios nii aktiivselt mänginud, et kellegi kohta notesid teha aga enne softi uuendust too vana sofitga oli väga lihtne misclick teha, et note asemel panid vana tahtmata buddy listi.
                          Uuega on veel hullem see misclickimine minu meelest. :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            Algselt postitas lenC
                            Uuega on veel hullem see misclickimine minu meelest. :D
                            no siis on selge, miks keissil niipalju sõpru üleöö tekib :)

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #164
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              ranka - palju sa kuus reiki maksad?

                              ma olen see kuu superpalju enda kohta mänginud (peaaegu 25k kätt) ja trakcer näitab, et ma olen 3k reiki maksnud :o :o :o

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #165
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Algselt postitas ranka
                                Keegi sellest turniirist oskab lähemalt rääkida: http://www.olympic-casino.com/poker/...0569&t_id=1730 ?

                                Kuupäev: 15.11.08 17:00
                                Nimi: XO Exclusive No Limit Texas
                                Lisainformatsioon: Freezeout, (Garanteeritud auhinnafond - 100 000 EEK)
                                Buy-in: 1 100 EEK (71 EUR)
                                Klubi: Reval Park Hotel & Casino
                                Mängijaid: (0)
                                Eeldatav auhinnafond: 0 EEK

                                Ongi nii, et Olympic garanteerib 1k freezeout turnale 100k auhinnafondi? See eeldab, et seal oleks üle 100 mängija ju. Kui nii siis võiks päris huvitav turniir olla või on tegu miski kinnise turniiriga või ma millestki valesti aru saanud?
                                kui ma ei eiksi,siis see on yhe konjaki/brändi(?) poolt sponsoreeritud turniir. vist on sama firma ka varasemalt promodele õlga alla pannud(kevadbluff vms).....
                                ja usun et tuleb ca 20-30K overlay

                                Comment

                                Working...