Re: *** Offtopic olgu ... ***
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,177.0.html - et siis mingi värk on kuupä'evadega foorumil, ma arvan et see võib olla mingi settingute värk useritel, et mul n2iteks n2itab et post tehtud 26-ndal oktoobril, teistel 27-ndal jms.. aga eitea ka, igaljuhul ma arvan et need selle teemas kuup2eva kohta k2inud kommentaarid v6ib nyyd maha lasta, sest liiga suur arutelu tekkis seal selle yle, aga see teema pole seal selle jaoks eriti m6eldud :P
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,177.0.html - et siis mingi värk on kuupä'evadega foorumil, ma arvan et see võib olla mingi settingute värk useritel, et mul n2iteks n2itab et post tehtud 26-ndal oktoobril, teistel 27-ndal jms.. aga eitea ka, igaljuhul ma arvan et need selle teemas kuup2eva kohta k2inud kommentaarid v6ib nyyd maha lasta, sest liiga suur arutelu tekkis seal selle yle, aga see teema pole seal selle jaoks eriti m6eldud :P
Comment