Re: *** Offtopic olgu ... ***
See trackeri rake on vale IMO. See kuu HEM näitab 58000 käe kohta (enamus nl200) 4900$
Aga sinu 25k käe kohta 3500 on küll jube. Näiteks, tracker näitas mul 100,000 NL100 käe kohta 3600$
Lisan lingi ka, kus on kuude kohta stattide screen-shotid koos rakega:
Algselt postitas ok2aa
Aga sinu 25k käe kohta 3500 on küll jube. Näiteks, tracker näitas mul 100,000 NL100 käe kohta 3600$
Lisan lingi ka, kus on kuude kohta stattide screen-shotid koos rakega:
Comment