*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Algselt postitas ok2aa
    ranka - palju sa kuus reiki maksad?

    ma olen see kuu superpalju enda kohta mänginud (peaaegu 25k kätt) ja trakcer näitab, et ma olen 3k reiki maksnud :o :o :o
    See trackeri rake on vale IMO. See kuu HEM näitab 58000 käe kohta (enamus nl200) 4900$

    Aga sinu 25k käe kohta 3500 on küll jube. Näiteks, tracker näitas mul 100,000 NL100 käe kohta 3600$

    Lisan lingi ka, kus on kuude kohta stattide screen-shotid koos rakega:


    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Algselt postitas vsiu100
      kui ma ei eiksi,siis see on yhe konjaki/brändi(?) poolt sponsoreeritud turniir. vist on sama firma ka varasemalt promodele õlga alla pannud(kevadbluff vms).....
      ja usun et tuleb ca 20-30K overlay
      Seega 13-ndal mängin PokerStars Live-t. Kui seal midagi hitin (see tähendab vähemalt BI tagasi saamist), siis olen ka 14-ndal platsis.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #168
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        samas väga palju vbl isegi ei näita valesti, arvestades, et sul on fullring aga mul shorthanded, tihti ka 2-3-4 handed. (enamus nl200, natuke ka nl100 ja nl400). rakeback pro FTW

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          näitab või ei näita aga online rake on ikka julmalt tappev.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #170
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            ei saa kurta

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #171
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas ranka
              Seega 13-ndal mängin PokerStars Live-t. Kui seal midagi hitin (see tähendab vähemalt BI tagasi saamist), siis olen ka 14-ndal platsis.
              Ohoh, said pileti?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #172
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas ranka
                ei saa kurta
                Jep ei saaks kuidagi kurta ;D nice job.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Algselt postitas Keiss
                  Ohoh, said pileti?
                  Eiiiiiiiiiiii! Ostan sisse! Muidu enne plaanisin mängida TB Live-et (kas läbi satika või siis otse sisse ostes) aga kuna TB Live on päev varem ja PS Live turna hind on täpselt sama mis TB Live oma, siis mängin PS Live.

                  Lol.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #174
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Mis toimub?!?! >:(
                    Täna juba 2 korda nelikult full housega kotti saand. :-\

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #175
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      ei saa kurta

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #176
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Algselt postitas lenC


                        20ptbb oijah:)

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #177
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Keegi teab, kes on triobetis svenka24? Tallinnast pärit ja küsis 2k guarandi finaalis täna, kas olen see jalkamees. Krt ei saanud vastata:P

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #178
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            Algselt postitas ranka
                            Seega 13-ndal mängin PokerStars Live-t. Kui seal midagi hitin (see tähendab vähemalt BI tagasi saamist), siis olen ka 14-ndal platsis.
                            st, et mängid 14. PS ja kui hitid oled 15. platsis.
                            ma avastasin eile õhtul, et olen 11-14 Eestist ära ja kui lendudega hitin, siis võibolla kobistan PS-ile. aga ilmselt jääb ära, nagu ka TB. seda kindlamalt mängin XO-d, niiet ranka sa pead PS-l hittima siis saab laupäev rahulikult collusioni teha jne.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #179
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Ranka, keegi kysis sult rakei kohta, ma kysiks ka yhe sinu bankrolliga
                              mitte otseses seoses oleva kysimuse:
                              Palju sul see $ per hour n2itab?:D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Algselt postitas lebovend
                                Ranka, keegi kysis sult rakei kohta, ma kysiks ka yhe sinu bankrolliga
                                mitte otseses seoses oleva kysimuse:
                                Palju sul see $ per hour n2itab?:D
                                ei viitsinud all-hands panna ja oli selle kuu oma - 63$. Tegelikkuses on see kindlasti tunduvalt väiksem, arvaks, et sinna 30-40$ kanti.

                                Ja et tunnitasu suurendada, siis peaks mängima rohkemates laudades.

                                Comment

                                Working...