*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #121
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    Ma olen päris kindel, et selle küsimuse küsis Pattay :P

    See vend on ikka tõeline koomik.

    Ja praegu flippasin Trios rolli pelae :) Dataminesin primas ja vaatasin, et nl2000 full-ring laud ning siis laud lagunes laiali ja üks ahv jäi alles. Selle peale mõtlesin, et istun oma 420$-iga lauda ning sitting outi ja ehk tulevad uuesti mehed ja laud saab täis.

    Mõeldud tehtud. Aga primas on millegipärast "auto post blind" peal ja insta postitas blindi. Vana oli button ja kohe raises to 60$, mul 88 ja viskasin oma 420$ sisse. Kutt kiirelt callis, low flop. Tal A3s ja ma võitsin ning insta hit and run :) Tra see oli sick, hakkan ka vist gambleriks muutuma.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #122
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Algselt postitas ranka
      Ma olen päris kindel, et selle küsimuse küsis Pattay :P

      See vend on ikka tõeline koomik.

      Ja praegu flippasin Trios rolli pelae :) Dataminesin primas ja vaatasin, et nl2000 full-ring laud ning siis laud lagunes laiali ja üks ahv jäi alles. Selle peale mõtlesin, et istun oma 420$-iga lauda ning sitting outi ja ehk tulevad uuesti mehed ja laud saab täis.

      Mõeldud tehtud. Aga primas on millegipärast "auto post blind" peal ja insta postitas blindi. Vana oli button ja kohe raises to 60$, mul 88 ja viskasin oma 420$ sisse. Kutt kiirelt callis, low flop. Tal A3s ja ma võitsin ning insta hit and run :) Tra see oli sick, hakkan ka vist gambleriks muutuma.
      Kas sa saad ka aru, et sa oma yhe haiglase käega tegid mu nädala grindimisest naeruväärse tegevuse ;D

      obv kidding

      Ja Pattay jah

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #123
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Primas ainult 10 lauda korraga saabki avada?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Algselt postitas Davy
          Primas ainult 10 lauda korraga saabki avada?
          jep aga seal rohkem full-ring laude polegi :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Ei hakanud JanRose blogi-posti risustama, seega panen siia:

            Algselt postitas Davy
            Seda posti saad uuendada kahjuks ainult 3 tundi siis läheb lukku(ranka milleks see lukku minemine vajalik on üldse?)

            Juba sinu esimest postist lugesin, et tegemist on kannatliku ja analüüsivõimega isiksusega. Kaks väga head omadust, mis pokkerimängijal peaks olema, nii et kahtlemata potensiaali on.

            Ootame tegusid !(õigel ajal muidugi)
            Raamatud on kõik endal olemas?
            LOL. Kuuled ausalt öeldes ma ei teagi miks ma selle peale panin (praegu ei leidnud ühtegi sobivat põhjendust) ja seega võtsin selle maha ehk teisisõnu oma posti saad muuta igal ajal. Kui tekivad mingid probleemid, siis tekib ka vastumürk.

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #126
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Krt pool tundi piirasin ühte fishi, et saaks ainult ühe võimaluse.. ( bet size oli seetõttu väike, et fishiga iga hinna eest all in saada)

              Noo saingi ;D

              PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              MP2 ($97.85)
              CO ($96.50)
              Hero (Button) ($100)
              SB ($46.80)
              BB ($188.60)
              UTG ($29.50)
              UTG+1 ($100)
              MP1 ($27.15)

              Preflop: Hero is Button with Q, Q
              2 folds, MP1 calls $1, MP2 calls $1, 1 fold, Hero raises to $6, SB calls $5.50, 3 folds

              Flop: ($15) 9, 3, 7 (2 players)
              SB checks, Hero bets $9, SB calls $9

              Turn: ($33) 9 (2 players)
              SB checks, Hero bets $15, SB raises to $31.80 (All-In), Hero calls $16.80

              River: ($96.60) K (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $96.60 | Rake: $3

              Results in white below:
              Hero had Q, Q (two pair, Queens and nines).
              SB had K, 3 (two pair, Kings and nines).
              Outcome: SB won $93.60

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #127
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Ma saabusin just kalastamast triost, AK lasin mõlemal tänaval peaaegu poti ja riveril andsin alla, vend võitis mind 8 paariga, mis riveril maha tuli. Aga ilusti plussi jäin kokkuvõttes ja samal ajal jõin ennast täis, muidu oleks võinud kauemakski jääda.
                Ja esimest korda oli set vs. set, õnneks minul suurem.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #128
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  Mis tähendab Starsi poes boonuse taga sulgudes (not cash).

                  Tahaks seda platinum boonust osta , aga seda tahaks ikka lõpuks oma pokkerikontol numbriliselt näha

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #129
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    Algselt postitas Davy
                    Mis tähendab Starsi poes boonuse taga sulgudes (not cash).

                    Tahaks seda platinum boonust osta , aga seda tahaks ikka lõpuks oma pokkerikontol numbriliselt näha
                    Ranka Tallinnas, varsti peaks jõudma, siis saad kohe vastuse

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Algselt postitas Davy
                      Mis tähendab Starsi poes boonuse taga sulgudes (not cash).

                      Tahaks seda platinum boonust osta , aga seda tahaks ikka lõpuks oma pokkerikontol numbriliselt näha
                      See peaks tähendama seda, et sa ei saa raha kohe cashis kätte vaid kantakse boonusena su arvele ja siis pead selle boonuse teatud aja jooksul lahti mängima, et ta jõuaks rahana su arvele.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        Algselt postitas Tigrano
                        Ranka Tallinnas, varsti peaks jõudma, siis saad kohe vastuse
                        Back, luckisa tappis kõik ära. Elagu!

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #132
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          kuidas turbo taketownile saab kui pole piisavalt fppsid et otse sisse osta?

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #133
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            Mul on pidevalt oversetid.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #134
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Algselt postitas ok2aa
                              kuidas turbo taketownile saab kui pole piisavalt fppsid et otse sisse osta?
                              Ei saa täpselt aru, mida teada tahad, aga on ju olemas satikad (maybe on isegi 2500FPP HU satt).

                              Ja ma avaldan random arvamust: Kui te saate mingi räige biidi ja on obv, et mängisite õigesti, siis ei ole vaja posti teha, et "kas ma mängisin õigesti?".

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                test

                                jeeeeee...

                                foorumi kell vist läks kellakeeramisega õigeks või pole veel serveri kella keeratud.

                                ah ma ei tea, nii segane värk.

                                Comment

                                Working...