Re: *** Offtopic olgu ... ***
Ma olen päris kindel, et selle küsimuse küsis Pattay :P
See vend on ikka tõeline koomik.
Ja praegu flippasin Trios rolli pelae :) Dataminesin primas ja vaatasin, et nl2000 full-ring laud ning siis laud lagunes laiali ja üks ahv jäi alles. Selle peale mõtlesin, et istun oma 420$-iga lauda ning sitting outi ja ehk tulevad uuesti mehed ja laud saab täis.
Mõeldud tehtud. Aga primas on millegipärast "auto post blind" peal ja insta postitas blindi. Vana oli button ja kohe raises to 60$, mul 88 ja viskasin oma 420$ sisse. Kutt kiirelt callis, low flop. Tal A3s ja ma võitsin ning insta hit and run :) Tra see oli sick, hakkan ka vist gambleriks muutuma.
Ma olen päris kindel, et selle küsimuse küsis Pattay :P
See vend on ikka tõeline koomik.
Ja praegu flippasin Trios rolli pelae :) Dataminesin primas ja vaatasin, et nl2000 full-ring laud ning siis laud lagunes laiali ja üks ahv jäi alles. Selle peale mõtlesin, et istun oma 420$-iga lauda ning sitting outi ja ehk tulevad uuesti mehed ja laud saab täis.
Mõeldud tehtud. Aga primas on millegipärast "auto post blind" peal ja insta postitas blindi. Vana oli button ja kohe raises to 60$, mul 88 ja viskasin oma 420$ sisse. Kutt kiirelt callis, low flop. Tal A3s ja ma võitsin ning insta hit and run :) Tra see oli sick, hakkan ka vist gambleriks muutuma.
, Q
, 3
Comment