Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #136
    Re: Aumeeste mäng.

    Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Niisiis peaks kokku ka võtma. Kes ausalt oma avatari muudavad :D
    Uuendage tabelis ära, kes pole uuendanud, siis parem ülevaade. Hetkel peaks päris palju uusi avatare tulema.
    Uuendasin ära, 2 nädalat haige olemise tõttu jäi 1/2 tegemata :(.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #137
      Re: Aumeeste mäng.

      meh, mul tuli kokku, aga plaan oli 3x rohkem teha.

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #138
        Re: Aumeeste mäng.

        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
        Jooksin 40min, pole õrna aimugi kui pika maa. :D
        Dogers aga kas done või fail siis ? :D

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #139
          Re: Aumeeste mäng.

          ma arvan, et fail, ma jooksin üleeile ja eile ka veel 40 minti, aga ma vaatan, et vist ei tule kokku sellega. Pealegi mul on no clue ka kui palju kilomeetreid kuna jooksen tänavatevahel, risti rästi (vaatan maju :D). Peaks autoga ära mõõtma.

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #140
            Re: Aumeeste mäng.

            No paku enam vähem. See aumeeste mäng, kui ise tunned, et done siis done :D

            E:
            sedapidi ka: kui tunned, et fail siis fail :D

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #141
              Re: Aumeeste mäng.

              aumeeste tabel

              Ei olegi siis ausaid mehi siin?

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #142
                Re: Aumeeste mäng.

                Ise jäin poolest jaanuarist tõbiseks ja ei saanudki rohkem teha. Aga päris täpselt sai tehtud.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #143
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  ma arvan, et fail, ma jooksin üleeile ja eile ka veel 40 minti, aga ma vaatan, et vist ei tule kokku sellega. Pealegi mul on no clue ka kui palju kilomeetreid kuna jooksen tänavatevahel, risti rästi (vaatan maju :D). Peaks autoga ära mõõtma.
                  no pane nutitelefonis miski tracker käima ja nutikas taskusse või miski käevarre kotiga üla juurde vms.. saad kenasti kilomeetrid teada.. kui endiselt miski vana nokia telliskiviga ringi käid.. siis võta maps.google.ee lahti.. sinna logi gmaili accountiga sisse, vali et tahad ise luua uut kaarti.. ja seal saad põmst vedada kaardi peale oma jooksuraja sinise joonega ja google maps näitab sulle ära distantsi pikkuse.

                  Comment

                  • vilistaja
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 148

                    #144
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Jaanuari teema avastasin kole hilja, jään ootama Veebruari topicut, tahan ka jooksuga osa võtta.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #145
                      Re: Aumeeste mäng.

                      Minu poolt seda ilmselt ei tule. Võid vabalt ise ju teema alustada?

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #146
                        Re: Aumeeste mäng.

                        Kus need avatarid siis on?

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #147
                          Re: Aumeeste mäng.

                          Keegi kodus kasutamiseks head sõudmismasinat oskab soovitada ?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #148
                            Re: Aumeeste mäng.

                            8km tehtud@veebruar

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #149
                              Re: Aumeeste mäng.

                              ma teen õhtul ära. no worries. ja sina vapsik, selle asemel, et siin teemas trollida, mine õue ja tee üks ring.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #150
                                Re: Aumeeste mäng.

                                Tubli pikk! Ainuke aumees.

                                Comment

                                Working...