Re: Aumeeste mäng.
Ma olen üsna kindel, et see Eesti rekord on joostud välitingimustes (raskem kui sisestaadionil).
Sporti pole elukutsena iial kaalunud. See on midagi, mida omast vabast ajast teha naudin, aga millekski enamaks seda muuta ei soovi.
Algselt postitas bi0hazard
Vaata postitust
Sporti pole elukutsena iial kaalunud. See on midagi, mida omast vabast ajast teha naudin, aga millekski enamaks seda muuta ei soovi.
Comment