Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #46
    Re: Aumeeste mäng.

    Tegin täna 700 meetrit ujumist ja kerge saun peale :D väike algus tehtud

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #47
      Re: Aumeeste mäng.

      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
      Tegin täna 700 meetrit ujumist ja kerge saun peale :D väike algus tehtud
      Ma ühe otsa 25m jõuan ujuda, tagasi tulles poole peal annan otsad. Tehnika ei ole kõige parem vist :D

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #48
        Re: Aumeeste mäng.

        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
        Ma ühe otsa 25m jõuan ujuda, tagasi tulles poole peal annan otsad. Tehnika ei ole kõige parem vist :D
        ma suht 1 klassist alates ujumis trennis käinud ja kokku mingi 9-10 aastat seega no worries :D lasin 25 meetrit vee all ka täna (rekord 50 meetrit järjest vee all

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #49
          Re: Aumeeste mäng.

          lase selili, see toidab

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #50
            Re: Aumeeste mäng.

            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            lase selili, see toidab
            Sellili lamp... krool või rinnuli normul

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #51
              Re: Aumeeste mäng.

              ma oskan konna ujuda,see väsitab ära suht kiiresti, krooliga lasen suht veeveski tehnikat :D
              50m vee all päris korralik!

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #52
                Re: Aumeeste mäng.

                ise olen ka 25+ lasknud veel all ära, tho vette hüppega, sellega võidab juba miski 5m :D aga 50 ei tea, proovisin 25m basseisis, oli vaja tagasipööre teha. 25+ ehk siis mingi 28 max äkki

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #53
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  ise olen ka 25+ lasknud veel all ära, tho vette hüppega, sellega võidab juba miski 5m :D aga 50 ei tea, proovisin 25m basseisis, oli vaja tagasipööre teha. 25+ ehk siis mingi 28 max äkki
                  Ma eesti parimatelt õppinud :D >>>

                  Selle 50 ujusin 25ses basseinis ära, lõpp oli suht raske juba. Hiljuti sain mingi 35 ka ujutud aga rohkem siis ei tulnud.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #54
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                    Tegin täna 700 meetrit ujumist ja kerge saun peale :D väike algus tehtud
                    Mitu km ujumist selle 40km'ga võrdne võiks olla umbes?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #55
                      Re: Aumeeste mäng.

                      rahulikult joostes 10 km = 1h, rahulikult ujudes 1 km = 1h imo
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #56
                        Re: Aumeeste mäng.

                        Osalen ka siis vast kui hiljaks ei jäänud, kombineerides erinevaid alasid.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #57
                          Re: Aumeeste mäng.

                          ma tuleks ka mingi ujumise - jalutamise - jooksmise komboga osa võtma üritusest!

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #58
                            Re: Aumeeste mäng.

                            Osalen ka ujumise-rattasõidu-jooksmise comboga.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #59
                              Re: Aumeeste mäng.

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              rahulikult joostes 10 km = 1h, rahulikult ujudes 1 km = 1h imo
                              10km/h jooks küll enam rahulik pole, pigem rahulik jooks jääb sinna 7,5 kanti. Ujumise koha pealt ei oska midagi öelda

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #60
                                Re: Aumeeste mäng.

                                pigem nii, et:
                                väga rahulik sörk 7,5km/h ja väga rahulik ujumine 1km/h
                                rahulik jooks 10km/h ja rahulik ujumine 1,5km/h

                                40Km rahuliku jooksu võrdleksin mina ajaliselt 6km rahuliku ujumisega. Mis on 4x ujumas käia ehk 1x nädalas

                                Uue aasta lubadus oli ,et käin 2-3x nädalas ujumas ja iga päev üritan kõndida vähemalt 2km.
                                Kätekõverdused jm harjutused teen kodus
                                Jõusaalis nagu ei viitsi väga tihti käia. Rohkem aeroobset treenigut tahaks teha

                                Comment

                                Working...