Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r1v0
    Julm Donk
    • Jun 2012
    • 93

    #16
    Re: Aumeeste mäng.

    Ma kah käpp. Teen esmaspäevaks selle 40km ära. Pataljoni rännak esmasp.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #17
      Re: Aumeeste mäng.

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      tarmo oota teen kiire arvutuse ise
      E: ega andres väga palju mõõda ei pannudki u 2x rohkem... ise sõudan mingi 15km nati üle tunni aja, keskmine sõrk pidi olema kuskil 8km/h niiet umbes 2x
      Lased 2:00 splitiga 60min? Ole nüüd Sass, teema pealkiri on aumeeste mäng.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #18
        Re: Aumeeste mäng.

        LOL...g1 godspeed. Ma isegi ei arvestanud millises tempos peaks siis 500m vaheaegu laskma, et 15km tunniga maha saada. Ma sihukeseks asjaks ilmselt võimeline pole. Heal päeval ehk 4min/500m sellise maa peale :D

        Ok, ühesõnaga ma annan endast parima, et vähemalt 80km jaanuari lõpuks ära "sõuda"

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #19
          Re: Aumeeste mäng.

          Teema on suunatud ikkagi neile kellel kulub kuu aega ja natuke enda sundimist selle maa läbimiseks, et oleks ka järgimisel vähe pinget. Need, kes kahe päevaga selle ära teevad pole pointi ju. Ise plaanin 8x5km tegema hakata alates homsest. Mul kodus see jooksmis trenzöör olemas niiet vähe lihtsam. Kui saab normaalse pundi ausaid vendi kokku, siis saab selle igakuiseks motivaatoriks teha ju ja väikse sellise penalty mõelda neile, kes alla annavad.

          Comment

          • Potik
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 245

            #20
            Re: Aumeeste mäng.

            Äsja käisin jooksmas/pooleldi uisutamas. Jooksen keskmiselt 10km/h, täna jooksin 1h 30sek, seega teen 3 hašši veel :)

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #21
              Re: Aumeeste mäng.

              Algselt postitas Junken Vaata postitust
              tarmo oota teen kiire arvutuse ise
              E: ega andres väga palju mõõda ei pannudki u 2x rohkem... ise sõudan mingi 15km nati üle tunni aja, keskmine sõrk pidi olema kuskil 8km/h niiet umbes 2x
              palju 500m torust tuleb? kuhugi 1:15-1:20 kanti?

              ontopic e: järgmisel kuul, kui 100km distants, löön kaasa
              Last edited by Jeebus; 04.01.13, 17:53.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #22
                Re: Aumeeste mäng.

                Goodspeed_EWJ nati üle tunni ma ei pea silmas 1:00:22 nati on 7 minti ka :D

                500 pole proovind aga 200 tuli mingi 33.4 kui viimati proovisin, mul see jama et iste tahab alt sõita ja siis pean üle selja tõmbama koguaeg

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #23
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  LOL...g1 godspeed. Ma isegi ei arvestanud millises tempos peaks siis 500m vaheaegu laskma, et 15km tunniga maha saada. Ma sihukeseks asjaks ilmselt võimeline pole. Heal päeval ehk 4min/500m sellise maa peale :D

                  Ok, ühesõnaga ma annan endast parima, et vähemalt 80km jaanuari lõpuks ära "sõuda"
                  4 minti 500m? poiss sa enne ergomeetrit teinud oled :D???

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #24
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Ei ole 15km jutti tõesti teinud, seega eeldan, et seda maad kesta, peab tempo kuskil seal 24 tõmmet minutis kandis olema. Ja siis tulebki ca 4min/500m

                    Aga olen kehvas vormis ka, tõesti

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #25
                      Re: Aumeeste mäng.

                      Kui lund lubab, siis suusatan ka 40km minimaalselt. :)

                      Edit: kui lumi ei luba, siis jooksen/ujun selle asemel.

                      1km tehtud. :D
                      Last edited by masterpuppet; 04.01.13, 18:24.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #26
                        Re: Aumeeste mäng.

                        tarmo sa vist tõesti pole ergot teinud... ma tõmbaks hammastega kinni hoides ka 4min/500m ära. tõmmet minutis ei oma ka tähtsust. ise tõmban kuskil 20 kanti. aeglased tõmbed aga tugevad. keskmine jäi 15km juures sinna 2:15 kanti vist kui õigesti mäletan, aga ei soovita. see tõmbas ikka päris korralikult läbi... 10 kilti sjuke paras. Kui algaja oled siis rahulikus tempos 2:30/500 5kilti pole probleem, kuid ei näe mõtet 2:30/500m sõudmisel, IMO tempo jube madal

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #27
                          Re: Aumeeste mäng.

                          ilmselt oled tugevam, ei vaidle vastu

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #28
                            Re: Aumeeste mäng.

                            no 4 minti/500 on tglt ka tõesti selline mis isegi 6 aastane ära sõuab

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #29
                              Re: Aumeeste mäng.

                              ma in kui suuska saab sisse lugeda

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #30
                                Re: Aumeeste mäng.

                                Lähed suuskadega jooma vä?

                                Comment

                                Working...