Treeningu motivatsiooni eesmärgil aumeeste mäng.
Tuleb joosta 40 km selle kuuga. Ma arvan, et põhitrenni vendadel on see ez game aga neil lebo vendadel nagu mina, kes ei viitsi väga end liigutada, on see päris okei stardipakk.
Et mängust osa võtta tuleb olla ka aumees kuna, kes kaotab challengei, peab oma avatariks tegema enda näost samasuguse pildi nagu minu avatar praegu on (btw see ei ole hetkel minu nägu, kes ei tea).
Joosta võib ka jõusaali trenazööride peal, sest väljas on suht külm praegu (võib ka suusatada aga siis peaks keegi ütlema, mis distant võrdub umbes samaga füüsilise koormuse poolest)
Osavõtjad peavad kinnitama end enne esmaspäeva.
Järgmine kuu teen sama challengei aga pikema distantsiga.
Juhul, kui rohkem aumehi pole, pean üksi aumeeste aud kaitsma hakkama.
E: aumeeste tabel
Tuleb joosta 40 km selle kuuga. Ma arvan, et põhitrenni vendadel on see ez game aga neil lebo vendadel nagu mina, kes ei viitsi väga end liigutada, on see päris okei stardipakk.
Et mängust osa võtta tuleb olla ka aumees kuna, kes kaotab challengei, peab oma avatariks tegema enda näost samasuguse pildi nagu minu avatar praegu on (btw see ei ole hetkel minu nägu, kes ei tea).
Joosta võib ka jõusaali trenazööride peal, sest väljas on suht külm praegu (võib ka suusatada aga siis peaks keegi ütlema, mis distant võrdub umbes samaga füüsilise koormuse poolest)
Osavõtjad peavad kinnitama end enne esmaspäeva.
Järgmine kuu teen sama challengei aga pikema distantsiga.
Juhul, kui rohkem aumehi pole, pean üksi aumeeste aud kaitsma hakkama.
E: aumeeste tabel
Comment