Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #1

    Aumeeste mäng.

    Treeningu motivatsiooni eesmärgil aumeeste mäng.

    Tuleb joosta 40 km selle kuuga. Ma arvan, et põhitrenni vendadel on see ez game aga neil lebo vendadel nagu mina, kes ei viitsi väga end liigutada, on see päris okei stardipakk.

    Et mängust osa võtta tuleb olla ka aumees kuna, kes kaotab challengei, peab oma avatariks tegema enda näost samasuguse pildi nagu minu avatar praegu on (btw see ei ole hetkel minu nägu, kes ei tea).

    Joosta võib ka jõusaali trenazööride peal, sest väljas on suht külm praegu (võib ka suusatada aga siis peaks keegi ütlema, mis distant võrdub umbes samaga füüsilise koormuse poolest)
    Osavõtjad peavad kinnitama end enne esmaspäeva.
    Järgmine kuu teen sama challengei aga pikema distantsiga.

    Juhul, kui rohkem aumehi pole, pean üksi aumeeste aud kaitsma hakkama.

    E: aumeeste tabel
    Last edited by gamblingFTW; 17.01.13, 13:32.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Aumeeste mäng.

    nõus! mul isegi miski Nike jooksu app olemas :)
    Üldiselt ma väga ludri, nii et see minu jaoks hea challange .
    ühesõnaga im IN!
    .

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: Aumeeste mäng.

      Easy game:

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Aumeeste mäng.

        40km kõnni jooksul oleks isegi huviline, hetkel tuleb nii 4km kõndi kahe nädala peale.

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #5
          Re: Aumeeste mäng.

          Ilmselt jooksen, kuna käin jooksutrennis ja võtsin eraldi treeningkava. Eks keskmine väljas jooks jää juba 10km piiridesse :)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Aumeeste mäng.

            imric, pohlad IMO kas kõnnijooksed või jooksed. Peaasi, et liigutad ja ei joo viina ja ei trolli niisama

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #7
              Re: Aumeeste mäng.

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              imric, pohlad IMO kas kõnnijooksed või jooksed. Peaasi, et liigutad ja ei joo viina ja ei trolli niisama
              täpselt!

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: Aumeeste mäng.

                Võtaks ka osa aga no ffs kus ma jooksen ? Kevadel oleks insta in.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Võtan osa kui sõudeergomeeter arvesse läheks ja keegi kuidagi selle võrdsuse välja võluks google avarustest.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Võtan osa kui sõudeergomeeter arvesse läheks ja keegi kuidagi selle võrdsuse välja võluks google avarustest.
                    Kuna Eesti on tugev sõuderahvas, siis pead 2x samapalju tegema.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #11
                      Re: Aumeeste mäng.

                      tarmo oota teen kiire arvutuse ise
                      E: ega andres väga palju mõõda ei pannudki u 2x rohkem... ise sõudan mingi 15km nati üle tunni aja, keskmine sõrk pidi olema kuskil 8km/h niiet umbes 2x

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #12
                        Re: Aumeeste mäng.

                        Kui distants ümber convertida, siis ükskõik kuidas see läbida. Peaasi, et aus värk oleks :D

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #13
                          Re: Aumeeste mäng.

                          Selge, homsest hakkan uhama.

                          Viskan siia pildi algnäiduga

                          Comment

                          • heido24
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 402

                            #14
                            Re: Aumeeste mäng.

                            kui kõndimine ka arvesse l2heb siis ma ka in

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #15
                              Re: Aumeeste mäng.

                              Ma jätan see kuu vahele:)

                              Comment

                              Working...