Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1396
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    so true alaska. eriti viimane lause.

    Comment

    • turusolkija
      Jube Noob
      • Nov 2012
      • 100

      #1397
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Kui taoline asi oleks juhtunud mingi külapoe taga tagurpidi õllekastide otsas, siis saaks öelda, et mees on loll ja möku, et laseb nolkidel nii teha. Ja, et poisid tegid pulli ja et võibolla lastetuba on kehv.

      Aga koolis sellise asja peale on nulltolerants. Kool ja õpetaja on institutsioon, mille vastu on lihtsalt austus ja käitumistava. Nagu me ei otsi õigustusi kui keegi riigilipuga perset pühib. Kõigil on koolis mõne õpetajaga olnud vbolla mingil tasemel võrreldavaid situatsioone, aga siin on väga tähtis, et tulemus oleks üheseltmõistetav hukkamõist ning karistus neile abordijäänustele.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1398
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Debiilikud. Sellistele noortele naga-jorssidele tuleks kohe veidi füüsilist noomitust teha aga no samas küürakaid parandab ainult haud ja vaevalt nad sellest miskit õpivad.

        Comment

        • SuusaKunn
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 142

          #1399
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Postimehe toimetusse laekus kooliklassis filmitud video, kus teismelised õpilased mõnitavad oma õpetajat.


          uudis ka juba üleval:) nii et lavastus vast ei ole ikka..

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1400
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Krt, miks peab üldse mingis alevikus olema keskkool ja veel enam seal eraldi kasvatusraskustega poiste eriklass?

            Omal ajal oli meil maal põhikoolis enamvähem sama palju õpilasi, kui neil keskkoolis.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1401
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Sellistele on vaja vägivaldse tooniga meeskonnasporti. A la jäähoki, ohtralt täiskontakti ja meeskonnavaimu.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1402
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                No eks normaalne inimene reeglina näitab ka sellise õpetaja vastu inimlikkust üles, kes võibolla kõige parem meeskonna kapten just ei ole, kuid IMO see õpetaja oleks pidanud korra majja lööma ja autoriteeti kasutama. Kui ta seda ei taha mingil põhjusel teha või ei oska, siis on asi kahtlane.

                Comment

                • PlanetRJ
                  Jube Noob
                  • Oct 2011
                  • 173

                  #1403
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1404
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    imo näitab selliste laste vastu näitab autoriteeti ainult füüsilise vägivalla kasutamine. See on vist ainuke "keel", millest nad aru saavad. Kuna õpetaja seda teha ei saa, siis ei ole õpetaja kui ameti, isiksuse või isiksuseomaduste autoriteetsusest küll mingit kasu.

                    See õpetaja vs. õpilane on tänapäeval natuke juba sarnane vägistamisega. Naine ütleb, et mees vägistas ning sellest piisab, mees peab hakkama aga süütust tõestama (vb natuke meelevaldne võrdlus). Õpilane ütles, et õpetaja "lõi", 3 debiilikust klassivenda "tunnistavad" ning pealkirjaks oleks olnud hoopis: "TULE TAEVAS APPI!!! Õpetaja peksab erikoolis lapsi!!!"

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1405
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Poisid said ühe päevaga mitte ainult 10 korda, vaid koguni 1000+ korda kuulsamaks. Jamaks läheb neil olukord siis, kui mõned suht sarnased või isegi normaalsemad tüübid hakkavad "õiglust" taga ajama ja nad ära taovad. Põhjust leiab alati, aga krdi mugav, kui see põhjus neti kaudu nii kättesaadavaks muudetakse.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1406
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Ilmselgelt ei saa see õpetaja sellisel ametikohal töötada. Vähemalt olid nagad nii lollid, et panid video ülesse.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1407
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Tegemist ju mingi erivajadustega klassiga, mis sealt oodata on, selleks nad ongi erivajadustega.
                          Nii captain obvious video imo ja mitte midagi üllatavat.
                          Ainuke asi, et kool on vale otsuse teinud, et siukse õpetaja pulti pannud.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1408
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Õpetajast mõnitava video teinud Tõstamaa keskkooli kasvatusraskustega klassi poisid avaldasid toimunu pärast kahetsust, asjaosaliste rollid juhtunus selgitatakse välja lähipäevil. Kindel on aga, et õpetaja eriklassi ees ei jätka, kinnitab direktor.


                            Kooli XIII ehk kasvatusraskustega õpilaste klassis on kokku 11 õpilast, nii poisid kui ka tüdrukud. Millal video tehti, pole direktorile veel teada, kuid ilmselt viibis pool klassi filmimise ajal teises tunnis.
                            //gbjohn jõudis ette jah.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1409
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Pmst sama mis teeks ntx ehitaja argipäevast video ja imestaks, et "wow, inimene lööb naela, täiesti ******, unreal"

                              Comment

                              • ebast
                                Jube Noob
                                • Apr 2012
                                • 104

                                #1410
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Comment

                                Working...