Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1411
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Kooli XIII ehk kasvatusraskustega õpilaste klassis on kokku 11 õpilast, nii poisid kui ka tüdrukud. Millal video tehti, pole direktorile veel teada, kuid ilmselt hängis pool klassi filmimise ajal suitsunurgas.
    FYP

    Comment

    • GMeCh1ps
      Räme Fish
      • Jan 2013
      • 16

      #1412
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Tegemist ju mingi erivajadustega klassiga, mis sealt oodata on, selleks nad ongi erivajadustega.
      Nii captain obvious video imo ja mitte midagi üllatavat.
      Ainuke asi, et kool on vale otsuse teinud, et siukse õpetaja pulti pannud.
      Nõus. Ma arvan, et enamus koolides on juhtunud selliseid asju, kus mõni õpilane läheb niivõrd nahhaalseks nagu antud videos näha, aga millegi pärast on kõik praegusel hetkel jube imestunud.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1413
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas GMeCh1ps Vaata postitust
        Nõus. Ma arvan, et enamus koolides on juhtunud selliseid asju, kus mõni õpilane läheb niivõrd nahhaalseks nagu antud videos näha, aga millegi pärast on kõik praegusel hetkel jube imestunud.
        ei, puiatus mby jah

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1414
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Dunno, see mingi spets klass ikka.
          Vaakumis ei oska eriti seisukohta võttagi antud olukorras, sest meie ei tea neid tagamaid ju.
          By default ei muutu inimesed siuksteks ja pigem tunnen nendele tüüpidele kaasa kui ütlen, et vaadake retardeid. Korraliku ravi alla vaja saata.
          Kui naisega kodutunnet vaatad ja too töinab kõrval siis ei ütle ju, et vaata neid retardeid wtf sa töinad.
          Usun, et antud kodanikel pole ka kõik korras ja semi-diagnosed.
          Neil ei ole lihtsalt kromosoom puudu või pimedad nagu eelmainitud nutusaadetes vaid pigem psühholoogiline tõrge, aga haiged on nad ühtemoodi ja vajavad abi.

          Vaakumis on muidugi hea ravida inimesi, vbl kodanik viimased 10a koormarihmaga puu külge seotud iga päev peale kooli ja vitsa antud.
          Täiesti terve normaalne inimene ei käitu nii, midagi peab valesti olema.

          2 cents
          Last edited by qbj0hn; 29.01.13, 16:34.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1415
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Õpetajast mõnitava video teinud Tõstamaa keskkooli kasvatusraskustega klassi poisid avaldasid toimunu pärast kahetsust, asjaosaliste rollid juhtunus selgitatakse välja lähipäevil. Kindel on aga, et õpetaja eriklassi ees ei jätka, kinnitab direktor.


            Tuleb täiesti selgeks teha, kuidas asi sai nii kaugele areneda, millised olid õpilaste käitumisvead, mismoodi õpetaja käitus ja mida ta tegi valesti. Tuleb rahulikult ka nende poistega maha istuda ja kuulata nemad ära.

            Imo on see ka parajalt retard jutt. Vanal olid ikka raudsed närvid. Mõned oleks laksu kirja pannud, teised sõimama hakanud või vastu tõuganud ning kolmandad klassist minema jooksnud. Tema aga talus stoilise rahuga nolkide provotseerimist. Kõik muud lahendused oleks nolkide jaoks olnud suurem "võit".

            PS. Tõenäoliselt pidi see õpetaja filmimist märkama.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1416
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              veits ot meie offtopicust, aga kust ma saaks osta kuuske/lehist? keegi teab midagi? soovitavalt tln lähedalt. tahaks ehitada ühte asja
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #1417
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Ei tea enese koolipäevist tundub see ''täiesti standard'' loomulikult oli õpetajaid ka keda austati ka rohkem ja vice versa, aga üldine käitumis muster ei üllata abs.

                Koolipoolne mula ajamine ka mitte.

                Samas nii suur füüsiline ülbitsemine meenub ainult 1 õpetaja vastu...
                Last edited by Jäämees; 29.01.13, 17:00.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #1418
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Pinda käib selliste videode facebookis jagamine ja kommenteerimine, et molli tuleks anda jne. Milleks on see vajalik? Loogiline, et need poisid ei ole normaalsed. Täpselt ei kujuta ette mis neid vaevab ja miks nad sellised on, aga nii palju kui ma oma elus olen eriklassi poisse/tüdrukuid tundnud, suhtlesid nad väljaspool kooli väga vale seltskonnaga.

                  Eksperimendi mõttes võiks keegi proovida sellised eriklassi poisid ükshaaval paigutada eliitkooli, kus ümbritsev keskkond on sallivam ning keskendutakse rohkem õppetööle. Enamjaolt on vaja sellistel omasugustele tõestada, kes on kõvem mees ja kes teeb paremat "huumorit". Arvan, et suurem osa on pubekana koolis "esinenud" klassikaaslaste ees. Kui terve klass lihtsalt ohkab ja suhtub sellisesse käitumisse negatiivselt, jõuaks talle see paremini kohale kui omasugustega samas klassis olles, kes naeravad ja takka kiidavad. Samas võib see haledalt läbi kukkuda ka ning see üksik erivajadustega noormees seal klassis täieliku katastroofi korraldada ning teiste õppetööd meeletult segada. See ei ole mingi lahendus ega midagi, lihtsalt mõte, et huvitav oleks näha mis juhtuma hakkaks, sest imo see eristamise süsteem ei tööta. Oleks aeg parema lahenduse leidmiseks.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #1419
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Ilmselgelt teil kes siin sõna võtavad pole endal taoliste lastega kogemust.

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #1420
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      tulevased ruleti biitijad
                      Last edited by eddi; 29.01.13, 17:23.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #1421
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        See, et asja standardiks nimetasin ei tähenda loomulikult, et see ''normaalne'' oleks lihtsalt tahaks anda mõista, et selline asi toimub väga tihti ka tavalistes koolides mitte ainult eri koolides või ''c klassides''

                        Comment

                        • SuusaKunn
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 142

                          #1422
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          "Õpetaja, teil on püksilukk lahti!" Võta suhu.... päris muhe vastus...

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1423
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Dunno, see mingi spets klass ikka.
                            Vaakumis ei oska eriti seisukohta võttagi antud olukorras, sest meie ei tea neid tagamaid ju.
                            By default ei muutu inimesed siuksteks ja pigem tunnen nendele tüüpidele kaasa kui ütlen, et vaadake retardeid. Korraliku ravi alla vaja saata.
                            Kui naisega kodutunnet vaatad ja too töinab kõrval siis ei ütle ju, et vaata neid retardeid wtf sa töinad.
                            Usun, et antud kodanikel pole ka kõik korras ja semi-diagnosed.
                            Neil ei ole lihtsalt kromosoom puudu või pimedad nagu eelmainitud nutusaadetes vaid pigem psühholoogiline tõrge, aga haiged on nad ühtemoodi ja vajavad abi.

                            Vaakumis on muidugi hea ravida inimesi, vbl kodanik viimased 10a koormarihmaga puu külge seotud iga päev peale kooli ja vitsa antud.
                            Täiesti terve normaalne inimene ei käitu nii, midagi peab valesti olema.

                            2 cents
                            ise olid kooli ajal samasugune

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1424
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Wtf :D, sa teed nalja w? Hui olingi.
                              Pole ma ühegi õpetajaga paukunud ega kedagi kiusanud ever koolis.
                              Täiesti avg. kolmeline.
                              Last edited by qbj0hn; 29.01.13, 18:48.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1425
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Comment

                                Working...