Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Offtopic, offtopic, Tegelikult siin foorumis polegi mõtet vasakpoolsete arvamustega väga sõna võtta kuna suur osa siinse foorumi kasutajaid on nn. vaimne eliit, kes igal juhul, olenemata riigikorrast elaksid üle keskmise.
Vähe on neid, kes enda heaolu mätta otsast viitsivad mõelda nende peale kellel pole nii head stardipaketti antud.
Offtopic, offtopic, Tegelikult siin foorumis polegi mõtet vasakpoolsete arvamustega väga sõna võtta kuna suur osa siinse foorumi kasutajaid on nn. vaimne eliit, kes igal juhul, olenemata riigikorrast elaksid üle keskmise.
Vähe on neid, kes enda heaolu mätta otsast viitsivad mõelda nende peale kellel pole nii head stardipaketti antud.

Comment