Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #676
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas bauss Vaata postitust
    krt sellepärast ma vaatasingi et mis encrypted google linke sa jagad.
    also lol holy paranoilisus
    : D

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #677
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Marxi sotsialistlikud ideed tegelikult olid oma aja kohta päris head. Natuke modifitseerimist, siis tegelikult sotsialism on way parem kui praegune bürokraatlik mambo jambo. Eks see natuke vaatenurga asi ole, aga parem las elagu kõik enam-vähem ühel tasandil kui see, et rikkad on väga rikkad ja vaesed on väga vaesed.
      Pangad ja see rahaskeem koos intresside ja see pankadest sõltuvus on ju tegelikult valitsuse juhtide poolt heaks kiidetud. Pole mõtet süüdistada ainult panku kui valitsus on ise sellise ärivormi tekitanud ning kunstlikult korraliku kasvulava andnud.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #678
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        ma ei kasutagi googlit

        Youtubes ikka käid ju ?.
        Facebook pidi ka salvestama andmeid isegi pärast konto kustutamist.
        Vb ranka salvestab ka sinu andmeid ja hakkab välja pressima.
        Või siis äkki mingi hoopis youporn võtab maailma üle.

        =).

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #679
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Lahendus on lihtne, riiklikud pangad, mille tulu investeeritakse riiki või riigieelarvesse, mitte ei lähe erakätesse.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #680
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Marxi sotsialistlikud ideed tegelikult olid oma aja kohta päris head. Natuke modifitseerimist, siis tegelikult sotsialism on way parem kui praegune bürokraatlik mambo jambo. Eks see natuke vaatenurga asi ole, aga parem las elagu kõik enam-vähem ühel tasandil kui see, et rikkad on väga rikkad ja vaesed on väga vaesed.
            Pangad ja see rahaskeem koos intresside ja see pankadest sõltuvus on ju tegelikult valitsuse juhtide poolt heaks kiidetud. Pole mõtet süüdistada ainult panku kui valitsus on ise sellise ärivormi tekitanud ning kunstlikult korraliku kasvulava andnud.
            nagu ütleb, sõltub vaatenurgast. Isiklikult ei poolda, aga sel ei ole ka tähtsust, sest selline olukord reaalsuses võimatu juba ühiskonnaliikmete individuaalsete erinevuste tõttu. Alati leidub neid, kellel on parem pea, suurem töö-ning saavutustahe, paremad isikuomadused. Mis nad peavad siis samale tasemele jääma nendega, kes otsustavad oma elu veeta metsa vahel savu tõmmates?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #681
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Youtubes ikka käid ju ?.
              Facebook pidi ka salvestama andmeid isegi pärast konto kustutamist.
              Vb ranka salvestab ka sinu andmeid ja hakkab välja pressima.
              Või siis äkki mingi hoopis youporn võtab maailma üle.

              =).
              youtubes käin läbi proxy

              facebooki kontot pole

              mida ranka mu kohta saaks salvestada?

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #682
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Marxi sotsialistlikud ideed tegelikult olid oma aja kohta päris head. Natuke modifitseerimist, siis tegelikult sotsialism on way parem kui praegune bürokraatlik mambo jambo. Eks see natuke vaatenurga asi ole, aga parem las elagu kõik enam-vähem ühel tasandil kui see, et rikkad on väga rikkad ja vaesed on väga vaesed.
                Pangad ja see rahaskeem koos intresside ja see pankadest sõltuvus on ju tegelikult valitsuse juhtide poolt heaks kiidetud. Pole mõtet süüdistada ainult panku kui valitsus on ise sellise ärivormi tekitanud ning kunstlikult korraliku kasvulava andnud.
                Millised need modifikatsioonid sinu arvates olema peaksid, et ei juhtuks sama mis oli NSVL'ilga?

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #683
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  nagu ütleb, sõltub vaatenurgast. Isiklikult ei poolda, aga sel ei ole ka tähtsust, sest selline olukord reaalsuses võimatu juba ühiskonnaliikmete individuaalsete erinevuste tõttu. Alati leidub neid, kellel on parem pea, suurem töö-ning saavutustahe, paremad isikuomadused. Mis nad peavad siis samale tasemele jääma nendega, kes otsustavad oma elu veeta metsa vahel savu tõmmates?
                  Las olla erinevad isikuomadused. Las saada targem kodanik 3x rohkem palka kui mingi suvaline jobu. Asja mõte on selles, et kogu maailma raha ei koonduks mõne üksiku inimese kätta. Hetkel on nii, et kogu vara läheb järk järgult kitsama ringi sisse. Lõpuks on kogu maailma vara mingi 10 erineva perekonna käes ja siis ülejäänud maailm situb verd.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #684
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Millised need modifikatsioonid sinu arvates olema peaksid, et ei juhtuks sama mis oli NSVL'ilga?
                    See juba nõksa pikem jutt, nii mõne raamatu pikkune. Kirjutada ei viitsi lihtsalt.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #685
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      kas me peaks siis piiri tõmbama ning kus see piir võiks olla? 3x avg teenida on ok, aga 100x enam ei ole ning peaksime inimest, kes seda suudab, karistama või ütlema, et "sorry, oled tubli poiss, aga su ülejäänud teenistus läheb potsatajale?"

                      sessuhtes, et igasugune arutelu ühiskonnas toimuva üle on äärmiselt teretulnud, kuid siinkohal tekib see probleem, et me arutleksime mingisuguse hüpoteetilise võimaluse üle, mille kohaldamine reaalsuses on võimatu.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #686
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Mulle q_q meeldib täitsa..

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #687
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          kas me peaks siis piiri tõmbama ning kus see piir võiks olla? 3x avg teenida on ok, aga 100x enam ei ole ning peaksime inimest, kes seda suudab, karistama või ütlema, et "sorry, oled tubli poiss, aga su ülejäänud teenistus läheb potsatajale?"

                          sessuhtes, et igasugune arutelu ühiskonnas toimuva üle on äärmiselt teretulnud, kuid siinkohal tekib see probleem, et me arutleksime mingisuguse hüpoteetilise võimaluse üle, mille kohaldamine reaalsuses on võimatu.
                          Probleem ongi selles, et piiri ei suudetaks tõmmata. Inimesed on by default ahned, manipuleerivad värdjad, kes teevad ükskõik mida, et teiste üle kontrolli omada.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #688
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Marxi sotsialistlikud ideed tegelikult olid oma aja kohta päris head. Natuke modifitseerimist, siis tegelikult sotsialism on way parem kui praegune bürokraatlik mambo jambo. Eks see natuke vaatenurga asi ole, aga parem las elagu kõik enam-vähem ühel tasandil kui see, et rikkad on väga rikkad ja vaesed on väga vaesed.
                            Pangad ja see rahaskeem koos intresside ja see pankadest sõltuvus on ju tegelikult valitsuse juhtide poolt heaks kiidetud. Pole mõtet süüdistada ainult panku kui valitsus on ise sellise ärivormi tekitanud ning kunstlikult korraliku kasvulava andnud.
                            1. Karl Marx lõi utoopia mida on proovitud pärast teda surma saavutada. Tänu sellele utoopia taga ajamisele on hukkund üle 150 miljoni inimese.

                            2.Eesti sai ka omal nahal maitsta ilusat ja toredat sotsialismi.

                            3.Ühiskonda jäävad alati vaesed. Lihtsalt vaeste inimeste standard tõuseb. võta võrdluseks soome. 60 aastat tagasi soome vaene inimene suri nälga tänapäeval soome vaene inimene nutab kui tal ple neti.(eesti ei ole õige riik võrdluseks kuna liiga noor.)

                            4.Mina küll ei taha teistega ühel tasemel elada tahan elada sellel tasemel mille olen ise endale välja teenind.

                            5.Sotsalismiga tuleb minu arvates liiga palju free-loadereid peale.

                            6.Riik peaks teatud piirini abi andma vaestele ja kellel on elu auku kukkund.

                            7.Marxi idee on ,et riik otsustab kõik mis on rahvale hea. Töö, palk, ja kõik töötavad vastu tasuks riigi heaks .

                            TAPAB 100% inivatsiooni ära.

                            Võrdle külma sõda

                            Lääne maailma leiutasid igast hea olu vidinaid.

                            Ja ida blok oli täiesti kultuuri vaene KÕIK vaatas riik üle MIS telekasse sobib MIS nalju tohib rääkida MIS riided MIS töö jne

                            Kapitalism ja muidugi peab olema mingi sotsalistlik element ka sees.

                            Ära karl marx võib peaga vastu seina joosta.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #689
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              Lahendus on lihtne, riiklikud pangad, mille tulu investeeritakse riiki või riigieelarvesse, mitte ei lähe erakätesse.
                              :D. naljaga mõtlesid ?

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #690
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                Probleem ongi selles, et piiri ei suudetaks tõmmata. Inimesed on by default ahned, manipuleerivad värdjad, kes teevad ükskõik mida, et teiste üle kontrolli omada.
                                Ahned , manipuleerivad värdjad?

                                wow kellega sa ringi liigud ?.

                                Enamus inimesi keda ma tean on ikka normid.
                                Sõbrad aitavad.
                                Perele saan alati loota.

                                PS usas maksavad top 1% maksavad rohkem makse kõik 99% kokku panna. Nemad maksavad toimetuleku toetust ,teede ehitus ,sõjavägi jne.
                                Ja samamoodi on üle euroopa.

                                Edit: 0.1% maksab rohkem makse usas kui alumised 80% kokku panna.
                                Ja see on veel kõrgem euroopas.
                                Last edited by EestiAA; 16.01.13, 22:18.

                                Comment

                                Working...