Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #466
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    happy endi-ga?
    Ei taha õnnelikku lõppu. Tahan korralikku, kvaliteetset massaazi. Kuna salonge, kes teenust pakuvad on 20+, siis oleks kogemustega kodanike nõu tarvis.

    Ise võin soovitada seljakliinikut, kui kellelgi peaks tõsisem probleem olema.
    Aga see pole enam lõõgastav massaaz, vaid korralik lahti mudimine, millele järgneb 2-3 päeva "mõnusat" lihasvalu.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #467
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Ei taha õnnelikku lõppu. Tahan korralikku, kvaliteetset massaazi. Kuna salonge, kes teenust pakuvad on 20+, siis oleks kogemustega kodanike nõu tarvis.

      Ise võin soovitada seljakliinikut, kui kellelgi peaks tõsisem probleem olema.
      Aga see pole enam lõõgastav massaaz, vaid korralik lahti mudimine, millele järgneb 2-3 päeva "mõnusat" lihasvalu.


      tüdrukul on aeg-ajalt seljavalu ja seal 60min, ning 2-3 kuuks rahu majas.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #468
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Trenni võiks teha (raskuste tõstmine), siis pole mingit seljavalu.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #469
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          potsataja tulen laup maale .. saarepeedi ei ole kaugel, 2kki teeme 2l viina?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #470
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Minust on Saarepeedi igatahes 130km kaugusel.

            2l on minu puhul kahepeale muidugi selline kogus, et mitte mingil juhul ei saa väheks jääda ja mingeid "geniaalseid" ideid tekkida. Liitriga ei ole ma omateada mitte kunagi hakkama saanud. Samas krt neid mulke teab, järsku on sul mingi ulmeline tempo ja liiter ei aja sinul veel sarve õieti soojakski.
            Last edited by Potsataja; 09.01.13, 13:39.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #471
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              lol mul on kiirabi vaja peale liitrit prolly..

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #472
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                Trenni võiks teha (raskuste tõstmine), siis pole mingit seljavalu.
                No ma tegin siin üks talv jõutõmmet kangiga ja suht hooletult jätsin venitamata selja. Hommikul kui üles ärkasin ja hakkasin külmas toas ahju kütma, siis kummardamise ajal hakkasin köhima ning see lõi meeletu valu alaselga. Peale seda olin mõnda aega nagu vanaeit, korralikult liikuda ka ei saanud. Seega venitada kindlasti ja selg soojas hoida, siis vast oleks ära hoidnud selle jama.
                Muidu ise sellepärast tõstangi, et selga tugevana hoida, et valusid ei tekiks...

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #473
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Nõrgad joodikud imo.

                  Tasa ja targu sõuad, jõuad ka liitri ää teha.

                  Aga... Maybe next year.

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #474
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    No ma tegin siin üks talv jõutõmmet kanepikastiga ja suht hooletult jätsin venitamata selja. Hommikul kui üles ärkasin ja hakkasin külmas toas ahju kütma, siis kummardamise ajal hakkasin köhima ning see lõi meeletu valu alaselga. Peale seda olin mõnda aega nagu vanaeit, korralikult liikuda ka ei saanud. Seega venitada kindlasti ja selg soojas hoida, siis vast oleks ära hoidnud selle jama.
                    Muidu ise sellepärast tõstangi, et selga tugevana hoida, et valusid ei tekiks...
                    FYP

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #475
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Trenni võiks teha (raskuste tõstmine), siis pole mingit seljavalu.
                      ok, ütlen edasi, et marss raskusi tõstma.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #476
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        With his huge haul yesterday Isildur1 now stands at a huge $4.1 million profit for the first 8 days of 2013 - a considerably larger figure than that which Ben "Sauce123" Sulsky topped the entire 2012 high stakes leader board.






                        SICKK!

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #477
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          «Pealtnägija» eksperiment tõestas, et 15 000 Elioni kliendi telefonikõnesid saab üsna lihtsa vaevaga pealt kuulata ning selleks piisab suhteliselt odavast raadioskännerist.


                          Päris huvitav turvaauk juhuslikult leitud. Konkreetselt kellegi kõnesid pealt kuulata ei saa aga random kõnevahetust küll.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #478
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            saab keegi anda pokerstars.ee download lingi.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #479
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #480
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                No ma tegin siin üks talv jõutõmmet kangiga ja suht hooletult jätsin venitamata selja. Hommikul kui üles ärkasin ja hakkasin külmas toas ahju kütma, siis kummardamise ajal hakkasin köhima ning see lõi meeletu valu alaselga. Peale seda olin mõnda aega nagu vanaeit, korralikult liikuda ka ei saanud. Seega venitada kindlasti ja selg soojas hoida, siis vast oleks ära hoidnud selle jama.
                                Muidu ise sellepärast tõstangi, et selga tugevana hoida, et valusid ei tekiks...
                                kui ei ole surmatõbi, siis saab ikka popsust abi :)

                                Comment

                                Working...