Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Ei taha õnnelikku lõppu. Tahan korralikku, kvaliteetset massaazi. Kuna salonge, kes teenust pakuvad on 20+, siis oleks kogemustega kodanike nõu tarvis.
Ise võin soovitada seljakliinikut, kui kellelgi peaks tõsisem probleem olema.
Aga see pole enam lõõgastav massaaz, vaid korralik lahti mudimine, millele järgneb 2-3 päeva "mõnusat" lihasvalu.
Algselt postitas valustyng
Vaata postitust
Ise võin soovitada seljakliinikut, kui kellelgi peaks tõsisem probleem olema.
Aga see pole enam lõõgastav massaaz, vaid korralik lahti mudimine, millele järgneb 2-3 päeva "mõnusat" lihasvalu.

TC
Comment