Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #406
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Viimasel ajal paranenud see, et jään kiiremini magama, aga vahepeal oli küll standard, et keeran 100x ühelt küljelt teisele 2h järjest. Kõige sitemad muidugi sellised korrad, kus uni on olemas ja võiks magada, aga lihtsalt mingil põhjusel ei suuda uinuda. Kellelgi samamoodi? Mida teha?
    Tuleb kõik mõttealged juba eos tappa, mis pähe ronivad. Proovidki olla nagu blondiin, peas ainult lalalalalalalaaa.:-) Paarist mindist piisab enamasti.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #407
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Tahtsin sama öelda. Võti on: Stop thinking! Oleks vaid see elu nii muretu...

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #408
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        magamajäämine on lihtne - klappidesse ööülikool v mõni muu hea hariv/rahulik raadiosaade striimima. hea unejutt.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #409
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Midagi nii solvavat ei oleks oodanud. Loodetavasti oli see lihtsalt must huumor, sarkasm või iroonia vms. Mul on suht üsna oluline osa elust unega raskusi olnud ja ammu enne, kui ma kanepist kuulnudki olin. Muuseas kanep aitab ajurakke turgutada ja stimuleerib neid. Dr. House this.
          Kogu elu probleeme unega, alles nüüd teeb katseid leida unerohtu. Varem proovisid aastaid mee ja sooja piimaga?
          Kujutab asju ette

          skiso ITT

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #410
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Põhiline unerohi võeti mult ära. Mett olen proovinud ka muuseas ja mingil määral muidugi toimis, kuid eks see ole selline preventiivne rohkem ja tõelise häda korral mesi vast ei aita. Ma pean vist tõsiselt uurima hakkama, kuidas sinusuguseid trollijaid kohtu abil paika panna, Maxi? Sest IMO sa lased ikka väga üle võlli praegu.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #411
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              See uneroht tundub suht fucked up kraam... Kunagi PokerNews chatis Klamber oli unerohusõltlane, aga seda rohtu 24/7 võtta ei tohtinud ja need mõned kuud aastas kui ei saanud pidi ta iga õhtu pmst kasti jooma end, et magama minna saaks.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #412
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                See uneroht tundub suht fucked up kraam... Kunagi PokerNews chatis Klamber oli unerohusõltlane, aga seda rohtu 24/7 võtta ei tohtinud ja need mõned kuud aastas kui ei saanud pidi ta iga õhtu pmst kasti jooma end, et magama minna saaks.
                Mina mäletan asja hoopis teisiti. Ta ei olnud unerohusõltlane vaid tal oli või on (ei oska hetkel kommenteerida) raskekujuline insomnia. Chatist on nagu meeldejäänud, et see tekkis, kui ta töötas kohvi degusteerijana (võin eksida või hoopis nägin seda unes, aga ärge siis näkku lööge). Tabletid või kooma joomine oli tal ainus võimalus magama jääda, vastasel juhul oleks ta kogu aeg olnud üleval.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #413
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Viimasel ajal paranenud see, et jään kiiremini magama, aga vahepeal oli küll standard, et keeran 100x ühelt küljelt teisele 2h järjest. Kõige sitemad muidugi sellised korrad, kus uni on olemas ja võiks magada, aga lihtsalt mingil põhjusel ei suuda uinuda. Kellelgi samamoodi? Mida teha?
                  Endal sama nuss pm iga päev. Usun, et füüsilist midagi teeks oleks normis, aga ei viitsi.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #414
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Jup, aga mingil kujul tekkis see tablakatest tal imo. Vähemalt mingi aeg pmst for fun tahtsin omale lasta unerohtu kirjutada ja Klamber noomis, et jumala eest ei, nendest enam kunagi lahti ei saa.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #415
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Jup, aga mingil kujul tekkis see tablakatest tal imo. Vähemalt mingi aeg pmst for fun tahtsin omale lasta unerohtu kirjutada ja Klamber noomis, et jumala eest ei, nendest enam kunagi lahti ei saa.
                      Jup arvan sama, et terve inimene ei tohiks unerohtu niisama võtta, et kiiremini magama jääda ja selle jaoks peaks olema tugev põhjus, eeldatavalt arsti kirjutatud.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #416
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Maxi, skisofreenia pole haigus mille üle nalja teha, veel vähem kedagi siit diagnoosima hakata. Tõsiselt või mitte. Äkki peaksid hoopis ise Walteri tarbimist vähendama.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #417
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Põhiline unerohi võeti mult ära. Mett olen proovinud ka muuseas ja mingil määral muidugi toimis, kuid eks see ole selline preventiivne rohkem ja tõelise häda korral mesi vast ei aita. Ma pean vist tõsiselt uurima hakkama, kuidas sinusuguseid trollijaid kohtu abil paika panna, Maxi? Sest IMO sa lased ikka väga üle võlli praegu.
                          Aga oled sa reaalselt kontrollis käinud? Ma praegu ei trolli ega midagi, puht huvist. Kohtusse võid mind kaevata küll kui huvi on, kahjuks sellist asja menetlusse ei võeta, aga proovida võid ikkagi.

                          Parim unerohi läbi aegade on üks korralik k*pp

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Maxi, skisofreenia pole haigus mille üle nalja teha, veel vähem kedagi siit diagnoosima hakata. Tõsiselt või mitte. Äkki peaksid hoopis ise Walteri tarbimist vähendama.
                          Kuskohas ma nalja tegin? Vandalaril on sümptomid olemas. Kui varakult avastatakse siis on võimalik seda kontrolli all hoida.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #418
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Tehke füüsilist tööd väljas ja unerohtu pole kunagi vaja!Ma keskeltläbi paar kolm päeva nädalas teen ja nendel päevadel pole kunagi magamajäämisega probleeme.
                            Last edited by viki; 08.01.13, 19:48.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #419
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Pokker tuleks ka maha jätta, kui head und tahad.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #420
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                unerohud on suhteliselt no-go asi. Jällegi -kasumlik inimestele ja ainult perioodidel, kus tõesti muud moodi ei saa.

                                Ma ise uinun keskmiselt 2-3 tunniga nii et jagan saatusekaaslate muret.
                                Minu arvates on suurim probleem ebaregulaarses unerežiimis ja suur-suur tähtsus on unehügieenil + vahetult unele eelnenud tegevusel.

                                isiklikud "populaarteaduslikud" tipid, mis mind vahel aidanud:

                                - uued värsked linad ja padjapüürid
                                - tund aega enne magamaminekut ei tasuks päris max volume peal kommimuusikat kuulata
                                - viibida voodis ainult magamise ajal
                                - pesta hambad umbes pool tundi enne (sest hammastepesu värskendab) ja suud loputada sooja veega.
                                - seks naisega ("teaduslikud uurimused" on näidanud, et enesemeelitus ei ole piisav)

                                loomulikult ka lammasta lugemine is a plus.

                                Comment

                                Working...