Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Oi kus ma alguses olin püha viha täis. Lõpuks jäin siiski magama, sain kaineks ja mõttetööd sai ka kõvasti tehtud ning hetkeseisuga olen isegi tänulik. Järsku on isegi see joobes idioot, kes ma liigagi sageli olen edaspidi natukesegi targem.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

Comment