Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Imo kuulsustel jms on twitteri ja FB kontod ühenduses. Kui säutsuvad siis automaatselt näitab seda ka FB seinal ja vastupidi. Seega ei näe twitteril mõtet kuna saab ka FB selle info kätte.
Ei usu ka seda et twitter taoliseks sotsiaalvõrgustikuks muutub, sest FB seisab ees.
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
Ei usu ka seda et twitter taoliseks sotsiaalvõrgustikuks muutub, sest FB seisab ees.
Comment