Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #76
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Suht õige point jh.

    Lihtsalt mõtlen ,et vb läheb twitter sama rida mis fb äkki.

    Mäletan osad ütlesid fb kohta ,et krdi mida ma sellest fb-st teen kui juba orkut olemas.

    Twitter on aga seda ainult kahel eesmärgil,
    1channel.ch - nii tean millal uued filmid lehele jõuavad.
    O and A XM - USA sateliit raadio mis ei ole keele politsei poole ära reguleeritud.
    Imo kuulsustel jms on twitteri ja FB kontod ühenduses. Kui säutsuvad siis automaatselt näitab seda ka FB seinal ja vastupidi. Seega ei näe twitteril mõtet kuna saab ka FB selle info kätte.

    Ei usu ka seda et twitter taoliseks sotsiaalvõrgustikuks muutub, sest FB seisab ees.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #77
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      lambi huvitav fakt lihtsalt neile kes ei tea.

      FB-s on üle ühe miljardi kasutaja ..päris hull


      Twitteris vic mingi 500 mil.

      Comment

      • Cheating
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 447

        #78
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
        Öelge nüüd ausalt kas keegi vahepeal kodus arvuti ees püsti ka seisab kui tähis flip on
        Vahest ikka.
        Mingi aeg oli sedasi, et kui Pre Flop nuppe panin, siis katsin näpuga vastase kaardid ära ja alles peale Flopi nägemist vaatasin mis tal käes. Täitsa imelik - Ma tean:)

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #79
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
          Öelge nüüd ausalt kas keegi vahepeal kodus arvuti ees püsti ka seisab kui tähis flip on
          Turnades ikka kui juba normid rahad m2ngus siis kas katan silmad kinni või k6nnin teise tuppa vms.

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #80
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Ma ka minema kõndinud ja siis kohe tagasi tulnud.
            Vaatasin et olen ainuke retard,aga ilmselt mitte.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #81
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Jah ma ka retard.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #82
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                Imo kuulsustel jms on twitteri ja FB kontod ühenduses. Kui säutsuvad siis automaatselt näitab seda ka FB seinal ja vastupidi. Seega ei näe twitteril mõtet kuna saab ka FB selle info kätte.

                Ei usu ka seda et twitter taoliseks sotsiaalvõrgustikuks muutub, sest FB seisab ees.
                Ma olin ka veel paar kuud tagasi päris suur Twitteri vastane. Õigemini, ma ei saanud aru, nagu meie foorumi Sasski (kes muidu enda arust geenius), et milleks seda üldse vaja on. Mulle seletas selle poindi ära üks sõber, kes tööalaselt (reklaam) Twitterit kasutab. Nimelt huvitavaid isukuid või hobisid jälgides (followdes) saab väga mõnusat ja kiiret infot. Oma ala spetsialistid jagavad sageli huvitavaid linke jne.
                FB-s mõjub selline asi lihtsalt spammina.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #83
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Tere ja head uut!

                  Kas Starsis aasta alguse reload boonus on olemas või see aasta ei antagi, seoses kuludega FTP refundis?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #84
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    See aasta pole veel tulnud. Võimalik, et tuleb pärast 6. jaanuari kui tildis reload boonuse pakkumine läbi saab. Võimalik, et ei tule üldse ja saad alles TCOOPiks mingi piletikese boonuseks.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #85
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      PSi blogis siis AWicest juttu (see mees kes kahe päevaga SN tegi)
                      Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #86
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        kellegil on normaalse kvaliteediga audiofaili pakkuda esimese postis olevast videost, palun ?

                        Comment

                        • Remokk
                          Jube Noob
                          • Nov 2011
                          • 171

                          #87
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Heh jäi silma üks huvitav auto müügikuulutus:
                          Jah tõsi ta on , müügis ilmselt vist üks viimastest sellistest isenditest. Viimase aasta jooksul tehtud ulatuslik taastusravi: Puksid, õlid, pidurid + veel nipet ja näpet ka. Tehniliselt täiesti korralik tüdruk. Käivitub iga käsu peale ja piirab erutust nii et pöörded ei kõigu ega midagi. Hea tervis ja korralik käitumine ongi peamiselt see põhjus miks Sirje veel täna nii reibas on. Sirje ainuke probla on see et näitusele ega presidendi vastuvõtule temaga enam ei lähe, sest seelik hakkab ajahambale alla vanduma ja roostetama. Plekksepa silm ütleb et kui normaalselt sõita peab paar aastat veel vastu. Sussidest on ees naelad taga ´lamellid´ seega hetkel saab külje ette ja keerutuse kätte iga noor driftilõvi. Kui salongi piiluda siis on tüdruku teekond eestisse olnud väga pikk. Salongi ehivad nii Saksa, Itaalia kui Sveitsi lipud. Ilmselt kõik on kirikuõpetajate pandud. Ja mis kõige tähtsam. Kruusal kunagi kohtamas käinud ei ole. Ise arvan et see on algavale jäärajahooajale viidates mõnus pruut ja ajaviide.
                          Mis autot müüakse ?

                          Comment

                          • evari1
                            Julm Donk
                            • Sep 2012
                            • 43

                            #88
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Sierra ilmselt. Mu esimene auto oli selline ja oli sama hellitusnimi.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #89
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              kellegil on normaalse kvaliteediga audiofaili pakkuda esimese postis olevast videost, palun ?
                              On olemas, aga ma ei oska seda kuhugi uploadida.

                              edit: õppisin lõpuks oma dropboxi kasutama

                              Last edited by Godspeed_EJ; 04.01.13, 07:59.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #90
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                                Heh jäi silma üks huvitav auto müügikuulutus:


                                Mis autot müüakse ?
                                Sierra XR4

                                Comment

                                Working...