Olen vist varasematel aastatel ka selle teema teinud, jälle magasin esimese etapi maha , aga kellel igav on siis saab veel mõõtu võtta küll mitmel etapil

Tegin ka Pokkeriprode grupi, pange oma usernamed siia, saadan invitationid ja läheb sõiduks :)
Lühidalt siis, kes asja ei viitsi ise uurida, tegemist on slaalomi mänguga, kus iga aasta mitmed sajad tuhanded mängijad, saab võistelda üksteise ghostidega ning kui grupp moodustada, siis põnev omavahel mõõtu võtta.
NB: SNE Chaseritel mitte proovida :D
Comment