Ski Challenge 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    Ski Challenge 2013

    LIFE IS A RACE NOT A JOURNEY Dive into the ultimate skiing experience with Ski Challenge! Feel the excitement of skiing as you swoosh through beautifully designed tracks that bring the mountains and snow to life, echoing the world's most scenic alpine


    Olen vist varasematel aastatel ka selle teema teinud, jälle magasin esimese etapi maha , aga kellel igav on siis saab veel mõõtu võtta küll mitmel etapil

    Tegin ka Pokkeriprode grupi, pange oma usernamed siia, saadan invitationid ja läheb sõiduks :)

    Lühidalt siis, kes asja ei viitsi ise uurida, tegemist on slaalomi mänguga, kus iga aasta mitmed sajad tuhanded mängijad, saab võistelda üksteise ghostidega ning kui grupp moodustada, siis põnev omavahel mõõtu võtta.

    NB: SNE Chaseritel mitte proovida :D
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: Ski Challenge 2013

    mäletan seda mängu aastast 2009, sai normaalselt seda mängitud.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Ski Challenge 2013

      Proovin ka kohe ära :P. Võiks midagi ühist korraldada küll.

      Suusahüppad pokkeriprodega.

      Comment

      • Pelaja
        Räme Fish
        • Dec 2008
        • 20

        #4
        Re: Ski Challenge 2013

        Regasin ennast Pelaja nime all ära. Võid inviteda.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #5
          Re: Ski Challenge 2013

          PPpoke

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #6
            Re: Ski Challenge 2013

            Supsti

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #7
              Re: Ski Challenge 2013

              KristjanRawk

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: Ski Challenge 2013

                Samasuguse põhimõttega suusahüppe oma ka olemas? Tabile andis igatahes samasuguse. Oleks ehk põnevamgi.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: Ski Challenge 2013

                  Anna suusahüppe link ka siis.

                  Kunagi mängisin hullult sõbraga Ski Jumpingu mängu vana arvuti peal, mis ühe soomlase Ville Könöneni poolt tehtud.
                  http://www.nomasi.com/sj3/ Seda oli sõpradega eriti põnev teha , mäerekordid ja asjad ning mitmekesi sai mängida, hullult põnev oli. Enne seda oli ka vanem versioon, mida mängisime 386 arvuti peal :D

                  Saatsin invited kõigile, kes nimed pannud.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: Ski Challenge 2013

                    DeyvidOpljaa soovib ka liituda. Tegu jõhkra fishiga kel pidevalt külg maas. Sooviks ka coachimist ja staket uue varustuse ostuks.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Ski Challenge 2013

                      ai, suusahüpped oleksid ilmselt jah nutsimad. Kunagi sai hullult möllatud RTL Skijump seeriaga :)

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #12
                        Re: Ski Challenge 2013

                        kosmonaut

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #13
                          Re: Ski Challenge 2013

                          tõmbasin just SC13
                          millist setuppi peaks kasutama carve/grip/speed ? praegu proovisin speed 45 tundus normaalne
                          ja mis penalty gate missimise eest saab?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Ski Challenge 2013

                            Deluxe skijump oli jah nuts.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #15
                              Re: Ski Challenge 2013

                              võiks mingi group race kah teha siis või mismoodi see käib?

                              Comment

                              Working...