Tekitasin mingi group race katsetamiseks, täna kell 22:00 hakkab ja 4h jooksul tuleb sõit ära teha vist. Seal saab veel panna suusasettinguid vist kõigile ühesuguseks ning samuti saab katsete arvu piirata. Hetkel endless ja settinguid ei pannud.
Torpeedo, paluks addida.
Mis ajad üldse on inimestel. Ma Rudi ghostiga natuke lasknud, hetkel teises rajaosas jään selgelt alla veel, vb peaks suuskade settinguid muutma, mida kasutate?
Torpeedo, paluks addida.
Mis ajad üldse on inimestel. Ma Rudi ghostiga natuke lasknud, hetkel teises rajaosas jään selgelt alla veel, vb peaks suuskade settinguid muutma, mida kasutate?
Comment