Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Sõltumata rahvusest on meie esivanemad nkn rohkem läbi elanud, kui meie kanda suudaksime.[/QUOTE]
Nõustun 100%.
1910-1970 täiesti hullumaja terves Euroopas.
Prääguseks meie tiksume oma arvutites kui siin paarkend aastat tagasi mõned inimesed elasid üle 2 maailmasõda ja teisi jubedaid asju.
Meie ja õnneks olen 99.999999% kindel ,et sellised ajad ei tule tagasi =).
Sõltumata rahvusest on meie esivanemad nkn rohkem läbi elanud, kui meie kanda suudaksime.[/QUOTE]
Nõustun 100%.
1910-1970 täiesti hullumaja terves Euroopas.
Prääguseks meie tiksume oma arvutites kui siin paarkend aastat tagasi mõned inimesed elasid üle 2 maailmasõda ja teisi jubedaid asju.
Meie ja õnneks olen 99.999999% kindel ,et sellised ajad ei tule tagasi =).
Comment