Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1546
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Sõltumata rahvusest on meie esivanemad nkn rohkem läbi elanud, kui meie kanda suudaksime.[/QUOTE]


    Nõustun 100%.

    1910-1970 täiesti hullumaja terves Euroopas.
    Prääguseks meie tiksume oma arvutites kui siin paarkend aastat tagasi mõned inimesed elasid üle 2 maailmasõda ja teisi jubedaid asju.

    Meie ja õnneks olen 99.999999% kindel ,et sellised ajad ei tule tagasi =).

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1547
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Siis justkui tundub palju palutud, et Eesti inimene mäletaks üht kolme salmilist laulu, mida nende ja meie austuseks laulda.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1548
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Olgu laigulised ,triibulised või siiru viirulised kui austad ,tead ja sulle meeldib Eesti ,riik, kultuur, iseseisvus, abc eesti ajalugu , pass. Siis oled minu silmis eestlane =).

        PS:nii tõlgendan mina ,aga igaüks tõlgendab seda ise.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Muide, sellest on mul rohkem meeles, kui kolm salmi.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #1549
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          pss nõia intsu arvates oleme me üldse saar aka austraalia :D.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #1550
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Mida ütles Lennart Meri aastal 1997


            Ja lühike kokkuvõtte hetke olukorrast.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1551
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Nagu ütles hr. Ahven õnne13: "Ära kuse". Meil on üldiselt iseseisva vabariigi kohta üsna hästi läinud. Btw, kellel soojendust vaja vana-aasta õhtu, siis olete oodatud.

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #1552
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Eesti Vabariigist on tänapäeva alles jäänud ainult niigi vaimuvaene kultuur. See mis üle jäi on ammu Euroopa Liidule maha parseldatud, vaba riik olime me ainult hetkeks. Rohkem nagu ei olegi midagi rääkida, varsti on Soomes rohkem eestlasi kui Eestis.

                Comment

                • Remokk
                  Jube Noob
                  • Nov 2011
                  • 171

                  #1553
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                  Eesti Vabariigist on tänapäeva alles jäänud ainult niigi vaimuvaene kultuur. See mis üle jäi on ammu Euroopa Liidule maha parseldatud, vaba riik olime me ainult hetkeks. Rohkem nagu ei olegi midagi rääkida, varsti on Soomes rohkem eestlasi kui Eestis.
                  äkki aitab http://www.youtube.com/watch?v=IJBLWHaYO2g ?

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1554
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    pensionid 8000 kroonini.. lol

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #1555
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      IRWW

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #1556
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                        Eesti Vabariigist on tänapäeva alles jäänud ainult niigi vaimuvaene kultuur. See mis üle jäi on ammu Euroopa Liidule maha parseldatud, vaba riik olime me ainult hetkeks. Rohkem nagu ei olegi midagi rääkida, varsti on Soomes rohkem eestlasi kui Eestis.

                        Seleta lahti mis mõtes eesti riigil on momendil vaimu vaene kultuur ?.
                        Jõulud, aastavahetus, jaanipäev, laulu peod, suve lõpu peod ,saunad, vastlapäev jne jne ...need on osa kultuurist.
                        Fking kui sulle eesti kultuur ei istu paki asjad mine sinna kus sul on ilus ja tore kultuur.


                        Ja mis Euroopa Liidu teemasse puutub.
                        FKING kas inimesed saavad juba ükskord aru et EU ei ole sama mis Nõukogude Liit.
                        Kui sa fking lõpetaks oma vandenõu pahna vahtimise ja uuriks mis on EU ja mis põhimõted on EU-l.

                        anna andeks kui tundub ülbelt lihtsalt mind närib kui inimesed ajavad ,et müüsime oma vabaduse EU-le maha ,aga fking siis vigisevad miks eestis nii halb on ja miks Eesti pole nagu lääne euroopa kus elu palju parem.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #1557
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Mul pole midagi selle vastu kui inimesed vigisevad ja irnuvad poliitikute üle.
                          Kunagi oleks sellise asja eest vangla karistuse saanud.
                          Nii ,et andke tuld =).

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1558
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Mõttetu teema. Poliitilised otsused Euroopa Liidus on olnud rahvusriikide suveräänsusest lähtuvad. Seda lähitulevikus ei murra. Vaimuvaene...nojah see on igaühe enda tõlgendada.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #1559
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              täpselt.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #1560
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Ma vic jah ainuke troll kes siin:D,aga keeran ka magama...head aastavahetust.

                                Comment

                                Working...