Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Elu on selles osas tegelikult päris lihtne. 25% ukrainlane olen ma nkn, kuid 75% eestlases olekus kahtlen ma sügavalt. Nimelt vanaonu uuris sugupuud tagasi enamvähem Põhjasõja aega, kus viimane suurem segunemine enne II Maailmasõda aset leidis.
Sõltumata rahvusest on meie esivanemad nkn rohkem läbi elanud, kui meie kanda suudaksime.
Puhtaverelisi eestlaseid võib imo tikutulega või nagu nõela heinakuhjast otsida.
Olgu laigulised ,triibulised või siiru viirulised kui austad ,tead ja sulle meeldib Eesti ,riik, kultuur, iseseisvus, abc eesti ajalugu , pass. Siis oled minu silmis eestlane =).
PS:nii tõlgendan mina ,aga igaüks tõlgendab seda ise.
Comment